جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی، سارق حرفه ای ساختمان های نیمه کاره با ۱۸ فقره سرقت دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار از، سرهنگ مهدی پور امینایی جانشین انتظامی شهرستان کرمان گفت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ شهر کرمان حین گشت زنی های هدفمند در ساعات ابتدایی صبح به یک نفر در حال جمع آوری آهن آلات در یک ساختمان در حال ساخت برخورد کردند.
او افزود: متهم با دیدن پلیس اقدام به فرار کرد، ولی در نهایت با هوشیاری ماموران انتظامی دستگیر و جهت بازجویی به مقر پلیس راهنمایی شد.
سرهنگ پورامینایی تصریح کرد: متهم در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود که در ادامه تحقیقات و در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به ۱۸ فقره سرقت از ساختمان های در حال ساخت در سطح شهرستان کرمان اعتراف کرد.
جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان گفت: شهروندان برای پیشگیری از بروز چنین سرقت هایی باید ضمن استفاده از تجهیزات امنیتی و بازدارنده مانند دوربین و دزدگیر، با خادمان خود در تامین امنیت نیز مشارکت داشته باشند.
فرمانده انتظامی سیرجان از کشف یک دستگاه خودروی سواری پراید سرقتی و دستگیری سارق کمتر از ۲۴ ساعت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد رضا ایران نژاد گفت: با اعلام سرقت یک دستگاه خودروی سواری پراید در شهر سیرجان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
او افزود: ماموران کلانتری ۱۷ با اشرافیت اطلاعاتی و همکاری مردمی، سارق خودرو را کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی نامبرده را دستگیر و خودروی مسروقه را کشف کردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار