پوران فرد گفت: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل و بیش از ۱۵۰ نیروی پرستار در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران راه اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «جلال پوران فرد» ضمن گرامی داشت یاد شهدای خط مقدم سلامت کشور و عرض خسته نباشید به همکاران در بهداشت و درمان کشور امروز (۷ فروردین) به خبرنگاران، گفت: با توجه به اینکه کشور ما مانند سایر کشورهای دیگر درگیر بحران کرونا ویروس هستند، تمهیداتی برای کنترل این بیماری انجام شده که لازمه نتیجه گرفتن این تمهیدات و اثربخشی آن، در گرو مشارکت های مردمی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار داشت: همکاران ما در بهداشت و درمان مانند یک سد در برابر این بیماری هستند که به صورت شبانه روزی مقاومت می کنند و اگر این سد بشکند، بسیاری از تلاش های ما در جهت پیشگیری و کنترل این بیماری از بین خواهد رفت.
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی استان نسبت به سایر دانشگاه های کشور پیشرفت قابل محسوسی دارد که بیانگر تلاش های صادقانه و شجاعانه کادر عملیاتی و ستادی دانشگاه در این مدت بوده است.
پوران فرد ادامه داد: طرح غربالگری از دیگر تمهیدات انجام شده بوده که این کار توسط شبکه های بهداشت به منظور کنترل و شناسایی افرادی که احیانا آلوده شده اند انجام می گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: سه نقاهتگاه با امکانات تخصصی و رفاهی کامل با ابلاغ بیش از ۱۵۰ نیروی پرستار در این مراکز نقاهتی در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و گچساران راه اندازی شده است.
وی گفت: خوشبختانه در بحث غربالگری از نخستین استان هایی هستیم که تقریباً ۹۴ درصد از مشخصات افراد از طریق سامانه های ۴۰۳۰ ثبت شده و در این زمینه ۱۲ بیمار جدید شناسایی شده که از طریق همکاران بهداشت و درمان در حال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار