پارسینه: مخلوط سیر و آویشن سموم ریه ها را از بین می برد. خواص سیر با ترکیب اثرات ضد عفونی کننده آویشن موجب ارتقا سلامت ریه ها می شود.

سیر فواید بی شماری دارد که می توان در سراسر دنیا یافت. همچنین قرن هاست که به عنوان یک ماده دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف سیر با شکم خالی از جوانب مختلف مورد بررسی قرار گرفته و نتایج متفاوت می باشد. قطعا مادربزرگ های شما از خواص سیر، زیاد یاد می کنند و به استفاده از آن تاکید دارند. اگر سیر به جای رشد در طبیعت، در آزمایشگاه آن را تولید می کردند به طور یقین، به یکی از دارو های گران قیمت تبدیل می شد. معمولا افراد سیر را در مصارف آشپزی استفاده می کنند، اما بسیار از مردم، آن را به عنوان داروها خانگی به کار می برند. یکی از ترکیبات مهم سیر، آلیسین نام دارد که موجب طعم تند و خاص سیر نیز می شود.
بدون شک مصرف سیر با شکم خالی یک آنتی بیوتیک قوی می باشد و در بسیاری از مطالعات این موضوع به اثبات رسیده که مصرف سیر قبل از صبحانه اثربخشی بیشتری دارد، زیرا باکتری ها بیشتر در معرض آن قرار می گیرند و نمی توانند از خود در برابر سیر دفاع کنند.
خواص سیر
سیر یک روش موثر برای از بین بردن مشکلات داخل شکم می باشد، زیرا هضم و گوارش را بهبود می بخشد و بر روی اشتهای شما اثر مثبت دارد.
بسیاری از افراد که از فشار خون بالا رنج می برند، می توانند با استفاده از سیر علائم بیماری خود را بهبود ببخشند.
همچنین سیر بر جریان خون اثر مثبت دارد و از حملات قلبی جلوگیری می کند و مشکلات مربوط به کبد و مثانه را برطرف خواهد کرد.
بعضی از افراد اظهار دارند که مصرف سیر با شکم خالی به شدت روی برطرف کردن مشکلات عصبی و کنترل استرس موثر است و همچنین می تواند مشکلاتی مثل اسهال را از بین ببرد.
سیر از ترشح اسید معده جلوگیری می کند که معمولاً هنگام استرس بیشتر تولید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار