علیرضا بیرانوند در یک گفتگوی اینستاگرامی از شرایطش در آنتورپ صحبت کرد.

به گزارش مشرق ، علیرضا بیرانوند ، در یک گفتگوی اینستاگرامی با صفحه فدراسیون فوتبال ایران به سکوت خود خاتمه داد و در یک گفتگوی مفصل یک ساعته، پاسخگوی سوالات شد.
او در این مصاحبه که با محوریت «انسجام تیمی» شرکت کرد اما در همین لایو یک ساعته نیمی رسمی، پرسش های جالبی از سوی مخاطبان مطرح شد که شاید برای بسیاری از هواداران فوتبال نیز جای سوال باشد؛ از ترک اردوی سرخ ها در ایران تا وضعیت خودش در تیم آنتورپ و البته عدم دعوت به تیم ملی از سوی اسکوچیچ. این گفتگو را در ادامه می خوانید:
 به زودی در آنتورپ بازی خواهم کرد
بیرانوند در ابتدای صحبت هایش با اشاره به دلتنگی نسبت به ایران گفت: دلم برای هواداران خیلی تنگ شده، 4 ماهی است که به کشور بلژیک آمده ام و فکر می کنم اولین باری است که با مردم صحبت می کنم. شرایط من اینجا خوب است، من دو ماه دیرتر به کشور بلژیک و تمرینات اضافه شدم و حتی بازی اول لیگ را هم در قرنطینه بودم و نتوانستم با تیم تمرین کنم. اما خدا را شکر از هفته دوم با تمرینات خوبی که داشتم، نظر کادرفنی را جلب کردم و به فهرست نهایی صعود کردم. در هفته 5-6 قرار بود فیکس شوم که مصدومیت پیش آمد. من 6-7 سالی در ایران بازی می کردم و این اولین مصدومیت من بود، فکر می کنم دلیلش حرفه ای بودن تمرینات است. من اینجا انقدر سخت تمرین کردم که همسترینگم 4 سانتی متر پاره شد. آن موقع اولین اردوی تیم ملی هم بود که از دست دادم. الان یک ماهی است که تمرین می کنم و اگر اتفاقی نیفتد با صلاحدید کادرفنی خیلی زود تمرین خواهم کرد. دلم برای ایران خیلی تنگ شده، مخصوصا برای هواداران پرسپولیس که چند سالی ما را تحمل کردند و ما را بزرگ کردند. من در روزهای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار