برخی در داخل باشگاه تلاش می کنند استقلال دوم هم نشود

اعتماد آنلاین یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳

اعتمادآنلاین| حسن روشن در خصوص ارزیابی اش از وضعیت کنونی استقلال گفت: وقتی استقلال می برد و خوب نتیجه می گیرد ما هم کمتر اذیت می شویم.خوشبختانه تیم دو بازی پشت هم را مقابل الهلال و سپاهان برده و وضعیت بهتر شد اما من همیشه مشکلات را به شکلی دیگر می بینم.
وی در خصوص اختلاف شفر و خطیر که مدت ها است به وجود آمده و بر طرف نشده است گفت: باید دید سیاست فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال چیست؟ من نمی دانم تفکر مسئولان استقلال چیست ولی شفر با استقلال قرارداد 20 میلیاردی دارد و خیالش راحت است. شاید آقایان یادشان رفته او قرارداد دارد.
روشن افزود: یادم است زمانی که رایکوف سرمربی استقلال بود ما در یک بازی دو بر یک به پرسپولیس باختیم ولی چون 4 امتیاز بیشتر از حریف داشتیم قهرمان شدی بودیم. فردای آن روز تمرین تیم برگزار شد و مالک باشگاه در تمرین حاضر شد و با خنده به رایکوف گفت: شما قهرمان شدید ولی تیم خوب نبود که باخت. همین حرف باعث شد رایکوف به رختکن برود و از جیب کتش قراردادش را در آورد و نشان مدیرعامل باشگاه داد. رایکوف به او گفت من قرارداد دارم ولی اگر نمی خواهی می روم. مدیرعامل آن زمان ترسید و گفت شوخی کردم! حالا حکایت شفر است، او قرارداد دارد و پولش را می گیرد. 
شاید مسئولان باشگاه 20 میلیارد دارند که به شفر بدهند.
پیشکسوت تیم استقلال در ادامه گفت و گو با فارس تاکید کرد: من نمی دانم چرا خطیر با شفر مشکل دارد ولی رفتارها باید قانع کننده باشد. اگر بر سر جذب بازیکن و مربی است که نه خطیر باید تصمیم بگیرد و نه شفرan>. شفر فقط می تواند در مورد چند بازیکن تصمیم بگیرد و بقیه را باید کمیته فنی به جمع بندی برسد. سالها است فریاد می زنیم انتخاب ...