پشت پرده اتهام حذف نام شهدا از تابلوی خیابان ها / افزایش منابع غیرنقد شهر، سیاست شهرداری تهران

ایسنا جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ضمن بیان اظهاراتی درباره پشت پرده اتهاماتی درباره حذف نام شهدا از تابلوهای خیابان ها، در عین حال از برگزاری رویداد فرهنگی «هفته تهران» از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ مهرماه خبر داد.

به گزارش ایسنا، غلامحسین محمدی در نشست دورنگاه ارتباطات شهر تهران (شورای مدیران روابط عمومی شهرداری تهران) که با حضور عبدالحمید امامی معاون امور مالی و اقتصاد شهری و مدیران روابط عمومی معاونت ها و سازمان های شهرداری پایتخت در عمارت عین الدوله برگزار شد، گفت: هدف اصلی جلسات دورنگاه انسجام بخشی و افزایش همراهی تمام قسمت های بدنه شهرداری در فعالیت های اطلاع رسانی است و با حضور معاونین اهداف مدیریت شهری در حوزه های مختلف دنبال می شود.
وی نخستین موضوع قابل طرح در جلسه را بهتانی دانست که با عنوان حذف نام شهدا از تابلوهای خیابان ها به شهرداری تهران وارد شد و ادامه داد: حتما در پشت پرده طراحی هایی صورت گرفته بود تا شهرداری متهم به این کار شود اما نسبت دادن این موضوع به شهرداری تهران اشتباه است. با توجه به این که موضع گیری ها و اطلاع رسانی های لازم در این مورد انجام شده است، چنین تهمتی احتمالاً به این دلیل است که شهر آرامش دارد و برخی با این واقعیت مشکل دارند.
محمدی افزود: انتساب چنین اتهامی به شهرداری تهران اساساً اشتباه است چراکه اولاً شهردار تهران خودشان بسیجی بودند و سال های جنگ در جبهه حضور داشتند، ثانیا بخش قابل توجهی از کارمندان شهرداری تهران نیز از ایثارگران عزیز هستند. ثالثاً، شهرداری تهران خود یکی از بانیان اصلی برگزاری مراسم مذهبی و انقلابی در کشور است؛ با این اوصاف طرح چنین اتهاماتی ظالمانه است.
وی تصریح کرد: طبق تصمیم کمیسیون نام گذاری شورا بیش از ٣٠ درصد اسامی در دو سال گذشته به نام شهدا مزین شد. بر این اساس، این یک بازی بی سرانجام و بدخواهانه است که توسط بعضی ادامه پیدا کرده است.
محمدی در بخش دیگری از اظهارات ...

سرخط اخبار