قطبی: بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند/به قلعه نویی احترام می گذارم اما حق فولاد پیروزی بود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۹
قطبی: بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند/به قلعه نویی احترام می گذارم اما حق فولاد پیروزی بود
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: به بازیکنان فولاد افتخار می کنم، آن ها مثل شیر به بازی برگشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز ، افشین قطبی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک مقابل سپاهان، گفت: احساسات زیادی دارم. از حضور این همه هوادار خوشحال شدم. اینکه مردم به این شکل تیم ما را حمایت کردند باعث لذت بیش از اندازه من شد. یک جو بین المللی ساخته شد. به بازیکنان تیمم افتخار می کنم.
وی افزود: در 30 دقیقه اول بازی خوبی انجام دادیم و یک پنالتی ما گرفته نشد. به نظر من حق تیم ما خورده شد چون پنالتی که به سود حریف گرفته شد به نظر ما درست نبود. عکس العمل تیم ما در 20 دقیقه آخر عالی بود. خیلی از تیم ها نمی توانند در این شرایط به بازی بازگردند اما بازیکنان ما مثل شیر به بازی بازگشتند. به 20 دقیقه آخر بازی هم افتخار می کنم. همه دیدند فولاد زنده است و آینده روشنی برای این تیم وجود دارد.
قطبی در مورد اینکه مسی عملکرد ضعیفی دارد و آیا بهتر نبود او تعویض شود، تصریح کرد: وقتی شما مربی شدید می توانید تعویض های مدنظر خودتان را انجام دهید. بهتر است بعد از این بازی به مسائل بد نپردازیم و در مورد زیبایی های بازی صحبت کنیم.
سرمبی فولاد در مورد اینکه امیر قلعه نویی گفته حق تیمش برد بود، گفـت: برای امیر قلعه نویی احترام زیادی قائل هستم. وقتی شما تیم را در کنار زمین هدایت می کنید شاید احساسات اجازه ندهد خیلی از مسائل را درست بببینید. فولاد خوب بازی کرد و حقش برد بود اما به صحبت قلعه نویی احترام می گذارم.
وی در مورد آینده فولاد، گفت:همانطور که سال ها قبل مردم ایران در این سرزمین متحمد شدند و 8 سال با صدام جنگیدند و پیروز شدند فولاد خوزستان هم باید الان یکدست شود و در فوتبال قوی عمل کند. باید برای مردانی که در این سرزمین شهید شدند سخت ...

[ مشاهده متن کامل قطبی: بازیکنانم مثل شیر به بازی برگشتند/به قلعه نویی احترام می گذارم اما حق فولاد پیروزی بود فارس نیوز ]