نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد به کسانی که قصد مقابله با طرح فاصله گذاری اجتماعی را دارند تذکر شدید داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی در برنامه زنده تلویزیونی به همراه استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید به مردم استان برای ماندن در خانه ها و توجه به توصیه های مسوولان اظهار کرد: در صورتی که مردم به تذکرات و توصیه ها توجه کنند ریشه و زنجیره این ویروس خطرناک قطع می شود.
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه فردا جمعه طرح فاصله گذاری اجتماعی در استان به تبع کل کشور اجرا می شود از همه مردم استان خواست تا برای اجرای هر چه بهتر این طرح همکاری کنند.
حسینی در ادامه اخطار شدید به برخی افرادی که ممکن است مخل اجرای این طرح شوند داد و گفت: کسی حق ندارد در برابر این طرح موضع گیری کند همه باید در چارچوب طرح اقدام کنند و به دستورات توجه شود و با کسانی که در برابر طرح مقاومت کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این برنامه طرح فاصله گذاری اجتماعی و مفاد آن را تشریح کرد؛ افرادی که به استان آمده اند چگونه باید از استان خارج شوند مسافرانی که قصد دارند از استان عبور کنند تحت چه شرایطی می توانند از استان عبور کنند.
استاندار توصیح داد که در این طرح مدارس و دانشگاه ها از چه موقع شروع به کار کنند و کارمندان ادارات چگونه بر سر کار خود حاضر شوند.
این فیلم را ببینید

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار