تصویب تغییرات تقسیمات کشوری 4 استان

شبکه خبر یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
هیئت وزیران در جلسه امروز در اجرای قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری، با تغییر و اصلاحات تقسیماتی در استان های خوزستان، فارس، اردبیل و همدان موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، اعتبارات لازم برای برای بازسازی زیرساخت های آسیب دیده از سیل را به تصویب رساند.
در این جلسه، هیئت وزیران با اختصاص 30 هزار میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت به وزارت خانه های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منظور جبران خسارت و بازسازی زیرساخت های آسیب دیده ناشی از سیل فروردین ماه سال جاری موافقت کرد.
گزارش وزیر تعاون در هفته تأمین اجتماعی و بهزیستی
در ادامه جلسه، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت آغاز هفته های تأمین اجتماعی و بهزیستی، گزارشی از فعالیت ها و خدمات این دو سازمان به هیئت وزیران ارائه داد.
براساس این گزارش، در این سازمان بالغ بر 350 طرح کوچک و بزرگ برای خدمات درمانی مطلوب تر به مخاطبان سازمان خصوصاً جامعه کارگری و بازنشستگان تأمین اجتماعی اجرا شد تا ادامه خدمات را به مخاطبان خود افزایش دهد.
در هفته تأمین اجتماعی نیز حدود 40 طرح از این طرح ها در سراسر کشور بهره برداری خواهند رسید.
با تصمیم دولت صندوق های قرض الحسنه ساماندهی می شود
دولت به پیشنهاد بانک مرکزی و به منظور مراقبت از اعتماد و اموال عمومی، لایحه اصلاح قانون برنامه ششم توسعه درخصوص نحوه فعالیت صندوق های قرض الحسنه تک شعبه ای و صندوق های قرض الحسنه زیر نظر سازمان اقتصاد اسلامی را به تصویب رساند.
این لایحه با تقویت نقش نظارتی بانک مرکزی بر صندوق های قرض الحسنه تصویب شده است.
تصویب تغییرات تقسیمات کشوری در چهار استان کشور
در اجرای قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری براساس بررسی های انجام شده، هیئت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.