شجاع: ببینید چه بلایی سر قهرمان لیگ آوردید!

سیتنا یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۱
جمعه شب گذشته و یک روز پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، دوستان شجاع خلیل زاده تصمیم گرفتند جشن تولدی برای این مدافع متعصب و گلزن پرسپولیس برگزار کنند.

به گزارش خبرورزشی، جشن تولد شجاع خلیل زاده با پیشنهاد مسعود عبدی، دوست صمیمی شجاع خلیل زاده و برخی بازیکنان پرسپولیس در هتل اسپیناس برگزار شد.
اگر کنجکاوید که بدانید در این جشن تولد چه گذشت، تا انتهای این گزارش ما را همراهی کنید.
پرسپولیسی ها همراه ملی پوش ووشو
به دعوت عبدی، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا و خانواده، حسین ماهینی و خانواده، سروش رفیعی، سیامک نعمتی، احسان علوان زاده، سیامک کوهنورد و سهیلا منصوریان (ملی پوش ووشو) به هتل اسپیناس دعوت شدند. 
اول افطاری و شام
تدارکی که از سوی میزبان دیده شده بود قرار بر این شد اول افطار و شام صرف شود. مهمانان بدون آ ن که بدانند ماجرا از چه قرار است به تصور یک مهمانی افطاری به هتل اسپیناس رفته بودند غافل از اینکه... 
محسن ابراهیم زاده هم آمد
محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ که یک پرسپولیسی دو آتشه محسوب می شود هم به اتفاق رضا کرد، به جمع مدعوین اضافه شدند. بازیکنان پرسپولیس حسابی ابراهیم زاده و مدیر برنامه هایش را تحویل گرفتند.
بفرمایید سالن مجاور!
از همه مهمانان خواسته شد که به سالن مجاور بروند و البته دوستان به بهانه ای شجاع خلیل زاده را نگه داشتند که آخرین نفر وارد سالن بغلی شود! مدعوین وارد سالن که شدند کیک تولد را دیده و متوجه داستان شدند و... 
تولد... تولد... تولدت مبارک!
شجاع خلیل زاده دقایقی بعد با مشایعت دوستان وارد سالن شد که پرسپولیسی ها و مهمانان دسته جمعی سرود «تولد... تولد... تولدت مبارک!» را سردادند. شجاع که با کت و شلوار آمده بود حسابی سورپرایز شد!
این یکی باید کیک مالی شود
این یکی باید کیک مالی شود! این حرف را یکی از بازیکنان پرسپولیس زد و محسن ...

سرخط اخبار