معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: تشکل ها مهمترین و موثرترین مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند و ما باید دست همکاری را به سمت تشکل های شاهد و ایثارگر دراز کنیم و تشکل ها پیشران فعالیت های بنیاد برای رسیدن به اهداف این مجموعه هستند.
به گزارش حیات به نقل از «ایثار»، مهندس سعید اوحدی روز چهارشنبه ۲۲ مردادماه در سومین همایش ملی دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر ضمن تبریک روز تشکل ها، گفت: تشکل و وحدت همواره در احادیث و روایات ائمه و آموزه های دینی مورد تاکید قرار گرفته است. در قرآن کریم نیز بر وحدت تاکید زیادی شده و تفرقه مورد مذمت قرار گرفته است.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران مقدس ترین نهاد کشور است زیرا در خدمت ایثارگران عزیز است. این توفیق بزرگی است که جمعی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در قالب تشکل مشغول فعالیت هستند و در واقع این تشکل ها گنجینه و ظرفیتی هستند که در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد و وظیفه ما شناسایی و استفاده از این ظرفیت هاست.
معاون رییس جمهوری تصریح کرد: تشکل ها پل ارتباطی و حلقه های بین بنیاد شهید و امور ایثارگران، جامعه معزز ایثارگری و جامعه کُل هستند. تشکل ها ماموریت هایی در حوزه مسائل صنفی خود دارند. این مباحث صنفی تنها منحصر به مسائل مادی نیست و بخش های فرهنگی را نیز در بر می گیرد. ماموریت دیگر رسالتی است که نسبت به کل جامعه در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند. ماموریت سوم وظیفه همکاری، مطالبه و نظارت بر فعالیت های بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به سخنی از امام صادق (ع) گفت: بر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار