معاون درمان وزارت بهداشت در رابطه با وضعیت واکسن کرونا در کشور گفت: کشور ما نیز مانند همه کشورهای دیگر در فاز مطالعاتی هستیم و در فاز انسانی هستیم که به تعداد قابل قبولی تزریق باید انجام شود و نتیجه بخش باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، قاسم جان بابایی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از مراکز درمانی این شهرستان اظهار داشت: در بازدیدی که در اوج کرونا از شهرستان بروجرد داشتم کادر پزشکی و پرستاران بسیار خوب تلاش کردند و توانستند بزرگترین بیمارستان شهرستان که به هر حال بیمارستان جدیدی بود را زیر بار کرونا ببرند تا مردم نیز نگرانی نداشته باشند و این پیک بزرگ را مدیریت کنند.
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه با رعایت کردن مردم و همت مسوولان روند رو به کاهش است افزود: تعداد بیمار ها کمتر شده و امیدوارم رعایت پروتکل ها در دستور کار مردم باشد و با نداشتن تجمعات و مهمانی خانوادگی و حذف رفت و آمدهای غیر ضروری از قرمز شدن شرایط جلوگیری شود تا کارهای روزانه مردم مختل نشود.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: اصلی ترین هدف ما کاهش مرگ و میر است تا به نقطه صفر برسد.
جان بابایی تصریح کرد: اورژانس بیمارستان چمران باید توسعه یابد و بازسازی شود، بخش آی سی یو و بخش اِن آی سی یو نیز راه اندازی شود، همچنین تجهیزات مورد نیاز اتاق عمل نیز جزء برنامه ماست.
وی خاطر نشان کرد: در بحث توسعه بیمارستان امام خمینی(ره) نیز که پایه آن خود خیرین هستند در کنار دانشگاه و وزارت بهداشت انجام شود و تامین سی تی اسکن توسعه اورژانس که اتفاق می افتد تا فضای بیشتری برای خدمات قلب و عروق، داخلی و بیمارستان امام خمینی(ره) باشد.
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بیمارستان امام خمینی(ره) و چمران هر دو فرسوده هستند و آمادگی داریم که بتوانیم برای ساخت بیمارستان جدید موافقت اصولی کسب کنیم اما لازم است سازمان برنامه و بودجه،نماینده شهرستان و رئیس دانشگاه همکاری کنند تا بتوانیم ردیف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار