معاون فنی باشگاه صنعت مس کرمان گفت: جام حذفی شرایط خاص خود را دارد، تیم تراکتورسازی هم با طرفداران پرشور خود کار را برای ما خیلی سخت خواهد کرد اما مجموعه ما از پس این مسابقات برخواهد آمد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمدرضا کافی، معاون فنی باشگاه صنعت مس کرمان، طی گفتگو با خبرنگار برنا در خصوص مسابقات جام حذفی فوتبال بیان کرد: جام حذفی کاملا از اسمش مشخص است که بسیاری از نتایج در آن بر اساس اتفاقات شکل خواهد گرفت . قطعا این موضوع هیجانی در مسابقات ایجاد می کند که قابل بحث نیست. در رابطه با مس کرمان باید بگویم که هم مجموعه صنعت مس و هم مردم کرمان لیاقت حضور در لیگ برتر و مراتب بالاتر از لیگ یک را خواهند داشت. قطعا امسال با برنامه ریزی شده است، خبرهای بسیار خوبی خواهید شنید، همانطور که بازیکنان در چند بازی اخیر شگفتی ساز بودند. به هر حال جام حذفی شرایط خاص خود را دارد. تیم تراکتورسازی هم با طرفداران پرشور خود کار را برای ما خیلی سخت خواهد گرد اما مجموعه ما از پس این مسابقات برخواهد آمد.
وی افزود: لیگ یک، یک ماراتن طولانی 34 هفته ای است و شرایط آن قابل برنامه ریزی نیست و خیلی از تیم هایی که در نیم فصل اول در صدر جدول هستند اتفاقات متفاوت برایشان می افتد. همانطور تیم هایی که در سطح پایین تر هستند به رده های بالاتر خواهند رسید و اصلا قابل پیش بینی نیست. ان شاءالله امسال بتوانیم دل مردم کرمان را شاد کنیم.
کافی اظهار داشت: به هر حال مجموعه مس کرمان شرایطی را برای خود برنامه ریزی کرده است. برنامه ریزی برای قهرمانی شاید چشم انداز بسیار وسیعی باشد اما با توجه به این که انگیزه ای برای بازیکنان جویای نام ما می شود، این چشم انداز را خواهیم داشت. مجموعه مس کرمان دارای پتانسیل بسیار خوبی است. به هر حال ما 4 زمین اختصاصی تمرینی داریم و یک استادیوم در حال تکمیل که بسیار بزرگ است. قطعا با پتانسیلی که مجموعه مس ...

سرخط اخبار