مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گیلان، افتتاح ۱۳۸ واحد مسکن محرومین را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس دانست و گفت: توزیع بسته های معیشتی با محوریت البسه و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و... از دیگر برنامه هاست.

به گزارش ایکنا از گیلان، سرهنگ حسین مصطفی پور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان امروز، 30 شهریورماه در جلسه مشترک شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شورای حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گیلان که در سالن غدیر استانداری برگزار شد، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب، باید تلاش خودمان را برای بسط و گسترش فرهنگ و معارف دفاع مقدس صد برابر کنیم.
وی با بیان اینکه برای ادامه دادن راه انقلاب نیازمند فرهنگ دفاع مقدس به عنوان چراغ راه هستیم، خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد دفاع مقدس قرار داریم و لذا باید این هفته را به صورت ویژه گرامی بداریم. همچنین برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس تا پایان سال تداوم خواهد داشت و دستگاه ها به مناسبت های مختلف از ایثارگران تجلیل به عمل می آورند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان، مهمترین ویژه برنامه هفته دفاع مقدس را ارتباط تصویری مقام معظم رهبری با پیشکسوتان جهاد و شهادت دانست و عنوان کرد: فردا از مقام یک میلیون رزمنده تجلیل می شود و سهم استان گیلان 20 هزار رزمنده از یگان های نظامی و انتظامی است.
مصطفی پور، از برگزاری نمایشگاه رزمی – فرهنگی دستاوردهای دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در گیلان خبر داد و اضافه کرد: این نمایشگاه به مدت هشت شب در مقر دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران در زیباکنار برگزار و به صورت زنده از شبکه باران پخش می شود.
وی افتتاح ۱۳۸ واحد مسکن محرومین را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس دانست و گفت: توزیع بسته های معیشتی با محوریت البسه و لوازم التحریر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار