منتخب مردم تهران در مجلس گفت: غیر از سخت گیری ترددها، ابزارهای حمایتی در همه کشورها تا حد زیادی مشابه است یعنی از طریق پرداخت یارانه های بیش تر یا تسهیلات بانکی جدید می توان به رونق بیش تر کسب و کارها کمک کرد.

آنچه دیگران می خوانند: عکس دیده نشده از ظاهر زنانه رضا صادقی! عکس نوستالژیک از مونا فرجاد دشمن فردوسی پور هم کرونایی شد! + عکس عکس ترسناک بهنوش طباطبایی عکس جدید نازنین بیاتی همراه شکوفه های بهاری
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با راه اندازی پویش «به فکر باشیم» در روزهای کرونایی به کمک کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا آمده که در این پویش از نظرات کارشناسان و اساتید مختلف حوزه اقتصاد و کسب و کار برای عبور از بحران کرونا استفاده می شود.
سید احسان خاندوزی عضو هیئت علمی دانشگاه طباطبایی و منتخب مردم تهران در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی مهمان دیگر پویش به فکر باشیم با موضوع راهکارها و راه حل معضل تعطیلی بعضی کسب و کارها در شرایط فعلی کشور بود.
خاندوزی درباره شرایط اقتصادی دوران کرونایی اظهار کرد: در مواجهه با بحرانی از این دست که جزو تکانه ها و شوک های طبیعی دسته بندی می شود و می تواند در دوره کوتاهی روابط اقتصادی اجتماعی و حتی سیاسی را تحت تاثیر جدی خودش قرار بدهد در چنین مواقعی ما نیازمند دو دسته تدابیر هستیم که این دو دسته تدابیر هم باید صورت کلی از پیش استخراج بشود.
وی ادامه داد: به این معنا که کشورها اساساً پدافند غیرعامل را برای این نیاز دارند که قبل از روز وقوع بحران در مورد این که چه نشانه هایی برای بروز بحران وجود دارد؟ آیا ما را در وضعیت زرد یا احتمالاً قرمز قرار خواهد داد یا نه؟ و سوم هم این که در صورت بروز چنین بحرانی و قرار گرفتن در ناحیه زرد یا قرمز چه واکنشی از طرف دستگاه های اجرایی و عملیاتی کشور باید اتخاذ بشود؟
این استاد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار