بسیج دریابانی شمال و گشت های پلیس در طرح دریا

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۷

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار ایوب سلیمانی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه ایجاد نظام، انضباط اجتماعی و تأمین امنیت و آرامش مردم مهمترین مأموریت ناجا است اظهار داشت: در هرجا و زمان و مکان، آرامش، نظم و انضباط ضرورت بیشتری داشته باشد نیروی انتظامی با بسیج امکانات حضور می یابد.
وی به طرح های متعدد برای تأمین امنیت اشاره و اضافه کرد: مسافرت های نوروزی، راهپیمایی عظیم اربعین، طرح بازگشایی مدارس، طرح زمستانه از جمله طرح ها و مأموریت های ناجا در زمینه تأمین است.
وی طرح دریا را از جمله طرح ها و مأموریت ها برشمرد و گفت: خطه شمال کشور با وجود جاذبه های بکر و دیدنی و مردمان خونگرم و مهمان نوازش، قرارگرفتن در مسیر بارگاه ثامن الحجج (ع) هر سال پذیرای میلیون ها مسافر است که به آن سفر می کنند.
سردار سلیمانی با بیان اینکه ظرفیت های موجود استان کفاف نیازمندی های معمول استان را می دهد تصریح کرد: از این رو لازم است با تشکیل قرارگاه های عملیاتی و بسیج نیرو، ارسال امکانات نسبت به خدمات دهی بهتر به مردم اقدام شود.
جانشین فرمانده ناجا، نقش سازمان های مختلف از جمله امداد و نجات، هلال احمر و دستگاه های حاکمیتی و غیره را در طرح دریا مهم دانست و گفت: ناجا به مردم اطمینان می دهد که در مکان های تفریحی قبل از آنان آمادگی حضور دارد.
ناجا حافظ امنیت و آسایش مردم خواهد بود
سردار سلیمانی یادآور شد: به مردم اطمینان خاطر می دهیم که در مناطقی که اسکان می یابند و در امکان تفریحی و توریستی، ناجا حافظ امنیت و آسایش مردم خواهد بود و از حوادث احتمالی پیشگیری خواهد کرد.
وی با اشاره به بسیج دریابانی شمال با صدها شناور و نیروی ورزیده برای ...

سرخط اخبار