رئیس جمهور با اشاره به روند نزولی ابتلا به کرونا از روز گذشته گفت: اجرای مدل قرنطینه چینی در ایران و در هیچ کشوری قابل اجرا نبود.

آنچه دیگران می خوانند: عکس خاص بهاره کیان افشار عکس دیده نشده از ظاهر زنانه رضا صادقی! عکس نوستالژیک از مونا فرجاد دشمن فردوسی پور هم کرونایی شد! + عکس عکس ترسناک بهنوش طباطبایی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش خبرنگار مهر، حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: از مردم تشکر می کنیم که در مراسم آغاز سال نکات بهداشتی را مد نظر قرار دادند و در اکثر قاطع استان ها سیر نزولی را در بیماری کرونا مشاهده می کنیم .
وی ادامه داد: دیشب آمار همه استان ها را می خواندم، خوشبختانه دیروز در همه استان ها سیر مبتلایان به کرونا نزولی بوده است و این برای من بسیار خوشحال کننده بود که مسیری که پزشکان متخصصان و مردم ما انتخاب کردند مسیر درستی بوده است .
روحانی از آغاز دولت و ستاد عملی کرونا تصمیمات خوبی اتخاذ کرد اولین جلسه ما ششم اسفندماه برگزار شد و در همان جلسه تصمیم برای فاصله اجتماعی و دعوت مردم به لغو سفرهای نوروزی گرفتیم.
رئیس جمهور گفت: 80 درصد کاهش سفر های نوروزی را داشته ایم، اجرای مدل قرنطینه چینی در ایران و در هیچ کشوری قابل اجرا نبود.طرح فاصله گذاری اجتماعی در مرحله اول و دوم اقدامات لازم و ضروری برای کشور بوده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار