گروه استان ها- قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی نسبت به رفع کامل محرومیت در حاشیه شهر مشهدمقدس ابراز امیدواری کرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، مصطفی خاکسار قهرودی در مراسم امضاء تفاهم نامه ساخت مسکن ارزان قیمت برای محرومین حاشیه شهر مشهد اظهار داشت: به همت آستان قدس رضوی و با موافقت و حمایت تولیت این آستان مقدس، امروز گامی بزرگ برای رفع مشکل حاشیه نشینی برداشته شد و امیدواریم با مساعدت و همکاری سایر دستگاه های اجرایی طرف قرارداد در این تفاهم نامه گره هایی که مردم حاشیه شهر مشهد مدت های طولانی در انتظار فرج و گشایش آن بودند، باز شود.
وی ادامه داد: آستان قدس رضوی بهره وری موقوفات و استفاده از منابع در اختیار خود برای رفع معضلات شهری و مشکلات اجتماعی را وظیفه خود می داند و در طول سال جاری این دومین بار است که با موافقت تولیت معزز آستان قدس رضوی با اختصاص زمین، اقدامی عملیاتی برای خدمت به محرومین حاشیه شهر مشهد صورت می پذیرد.
آستان قدس رضوی متعلق به مردم است/هیچ انتقاد مردمی نسبت به عملکرد آستان قدس نباید بی پاسخ بماند
2 هکتار از اراضی آستان قدس رضوی در شهر مشهد به محرومان اختصاص یافت
توزیع کمک مؤمنانه سپاه و آستان قدس رضوی در کرمان به مناسبت هفته بسیج به روایت تصویر
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در پایان ضمن ابراز امیدواری برای رفع کامل محرومیت در حاشیه شهر مشهد اظهار کرد: با این اتفاق بزرگ باری از دوش کمیته امداد برداشته خواهد شد تا علاوه بر تامین مسکن نیازمندان، اقداماتی نیز برای تحقق محرومیت زدایی و خدمت رسانی در این منطقه انجام شود.
آستان قدس رضوی در قالب این تفاهم نامه متعهد شد 2 هکتار از اراضی شهرک شهید باهنر به ارزش تقریبی هزار میلیارد تومان را به منظور ساخت واحدهای مسکونی ارزان قیمت بدون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار