«منطقه آبی»، «فرمان کشتار»، «به سوی قلمرو شاه یوناس» و کتابی از «ماجراهای کارآگاه ماریلا» به تازگی برای بچه ها راهی بازار شده اند.

به گزارش ایسنا، رمان «منطقه آبی» از مجموعه «آخرین بازماندگان» نوشته پیرز توردی با ترجمه مریم منتصرالدوله در ۴۰۰ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۵۴ هزار تومان در نشر افق منتشر شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب آمده است: کستر دوازده ساله آخرین نسل حیوانات، آخرین بازماندگان را نجات داده و شهرش را از ویرانی کامل رهانده است. اما او همچنان راهی سخت و پرخطر پیش رو دارد چون:
۱. تنها وال آبی نجات یافته خبرهایی از اقیانوس برایش آورده است.
۲. گنبد فلزی مرموزی از چهار برج بیرون زده.
۳. و شاه کلید نجات کره زمین هنوز در دستش موش شجاعی است که کستر باید هرچه زودتر پیدایش کند.
رمانی سرشار از نوآوری، حرکت و جذابیت... فرانک کاترل بویس - نویسنده رمان «میلیون ها»
همچنین چهارمین جلد از مجموعه «دونده هزارتو» با عنوان «فرمان کشتار» نوشته جیمز دشنر با ترجمه مینا موسوی و ملیکا خوش نژاد در ۴۴۸ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و بهای ۵۸ هزار تومان در نشر یادشده عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد کتاب می خوانیم: پیش از شکل گیری سازمان شرارت و پیش از ورود توماس به داخل هزارتو، زبانه های خورشید به زمین برخورد کردند و بیشتر جمعیت انسان ها را از بین بردند.
مارک و تیرینا شاهد برخورد زبانه های خورشید به زمین بودند. آن ها جان سال به دربردند، اما حالا ویروسی در جهان در حال پخش شدن است که وجود انسان ها را آکنده از خشمی کشنده می کند. با این همه مارک و تیرینا باور دارند که راهی برای نجات بازماندگان وجود دارد؛ البته اگر خودشان بتوانند زنده بمانند.
«دونده هزار تو» از سوی مجله کرکس ریویو به عنوان بهترین رمان نوجوان سال انتخاب شده و بر اساس آن مجموعه فیلم هایی داستانی به همین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار