باند سارقین سیم برق در عسلویه منهدم شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰
فرمانده انتظامی استان بوشهر از انهدام باند 3 نفره سارقین سیم برق در شهرستان عسلویه خبر داد و گفت: این افراد تا کنون به 17 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند.

آفتاب نیوز :
سردار خلیل واعظی امروز گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در شهرستان عسلویه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان تحقیقات میدانی گسترده ای را بر اساس روش های علمی و پلیسی آغاز کردند.
وی افزود: شب گذشته کارآگاهان رد دو نفر از سارقین را در یکی از روستاهای عسلویه شناسایی و آنها را دستگیر کردند.
به گفته فرمانده انتظامی استان دو سارق دستگیر شده که بومی و از پیمانکاران اداره برق هستند به علت آشنایی با منطقه و خطوط انتقال برق و با انتخاب نقاط خلوت اقدام به سرقت می کردند.
وی تصریح کرد: سارقین که تاکنون به 17 فقره سرقت سیم برق اعتراف کرده اند سیم های مسروقه را به فردی در شهر "کازرون" می فروختند که این مالخر نیز شناسایی و دستگیر شد.
واعظی هم چنین از شناسایی و دستگیری سارقی خبر داد که با بیهوش کردن طعمه های خود با استفاده از شکلات مسموم اموال آنها را به سرقت می برد.
وی اظهار داشت: این فرد با پرسه زدن در اطراف شرکت ها و میدان های شهری در عسلویه طعمه های خود را از بین افراد جویای کار انتخاب، و سپس به بهانه سفارش جهت اشتغال، آنها را به ساختمان های نیمه کار می کشاند و با استفاده از شکلات مسموم، آنها را بیهوش می کرد و اموال شان را به سرقت می برد.
به گزارش ایسنا،  واعظی بیان کرد: این فرد که به وسیله چند نفر از مالباختگان نیز شناسایی شده، تا کنون به 7 فقره سرقت اعتراف کرده است.

[ مشاهده متن کامل باند سارقین سیم برق در عسلویه منهدم شد آفتاب نیوز ]