سردار اشتری گفت: دشمن ما را وارد یک جنگ اقتصادی کرده و به دنبال فلج کردن اقتصاد کشور ما است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان ، سردار «حسین اشتری»  امروز سه شنبه یکم بهمن در همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید گفت: امروز بیشترین دغدغه مردم در حوزه موضوعات اقتصادی است و اگر از مردم سوال شود چه توقعی از مجلس و رییس جمهور دارید، می گویند بالاترین توقع و انتظارمان ساماندهی وضع اقتصادی کشور است.
فرمانده ناجا تصریح کرد: دشمن به دنبال ضربه زدن به اقتصاد ایران است و ما را وارد یک جنگ اقتصادی کرده و به دنبال فلج کردن اقتصاد کشورمان است.
وی اظهار کرد: در عرصه تولید و چرخ اقتصاد فعالانی وجود دارند که ایثار می کنند لذا نیروی انتظامی وظیفه دارد برای مدیران و افرادی که در عرصه اقتصادی گام بر می دارند، فضای امنی را ایجاد کند.
سردار اشتری افزود: پلیس در برقراری امنیت فعالیت ها و برنامه های زیادی را انجام داده است و با قاچاقچیان کالا و ارز و افرادی که به صورت ساماندهی شده به دنبال واردات کالای قاچاق هستند، برخورد قاطعانه خواهد داشت.
فرمانده ناجا اظهار کرد: دست هایی هستند که می خواهند برای منافع مالی و اهداف سیاسی خود به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند که ورود بی رویه قاچاق کالا به کشور از جمله اهداف این افراد می باشد. ما در برخورد با ورود غیر قانونی کالاهای قاچاق به کشور توفیقات خوبی داشتیم که کفایت نمی کند، بنابراین لازم است با برنامه ریزی بهتر و استفاده از تکنولوژی روز و همکاری همه دستگاه ها با ناجا از منشأ ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری کنیم.
وی اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی به صورت تخصصی از سال گذشته راه اندازی شده است و پلیس با شبکه های مافیا، باندها و کسانی که به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار