بارسلونا تیم تک نفره مسی

اعتماد آنلاین یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۶

اعتمادآنلاین| فاکس اسپورتس روز یکشنبه نوشت: لیگ قهرمانان اروپا در 2 فصل گذشته برای بارسایی ها چندان موفقیت آمیز و خوشحال کننده نبوده است چرا که آنها در هر 2 مورد با از دست دادن موضع قدرت خود از گردونه رقابت ها کنار رفته اند.
آنها فصل گذشته پیروزی چهار بر یک خانگی را مقابل آ. اس رم از دست دادند و این بار نیز بازگشت دراماتیک لیورپول در آنفیلد پیروزی سه بر صفر خانگی مسی و یارانش را از بین برد تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای این تیم به کابوسی تمام نشدنی تبدیل شود.
این در حالی است که در هر 2 بازی برگشت در 2 سال اخیر مسی شب های آرامی را پشت سر گذاشته و هم تیمی های وی نیز در به ثمر رساندن گل های حیاتی کاری از پیش نبرده اند.
و شواهد حاکی از آن است که این حس در طول رقابت های لیگ قهرمان بسط پیدا کرده و و صرفا در جریان آن 2 شب آزاردهنده جلوه گر نشده است.
تارنمای گیومی اسپورت فهرستی از گلزنان بارسا در 2 فصل اخیر لیگ قهرمانان تهیه کرده و ارقام موجود در آن حاوی اطلاعاتی به شدت انتقاد برانگیز است.
لیونل مسی به شکلی قابل انتظار با 18 گل در صدر این فهرست جای دارد اما نکته جالب توجه و البته ناراحت کننده برای بارسا این است که رتبه دوم در این فهرست در طول این 2 فصل به گل هایی مربوط می شود که حریفان به اشتباه وارد دروازه خودشان کرده اند.
لیونل مسی – 18 گل
گل به خودی – 6 گل
عثمان دمبله – 4 گل
فیلیپه کوتینیو – 3 گل
جرارد پیکه – 3 گل
لوئیس سوارز و ایوان راکیتیچ – 2 گل
لوکاس دینیه، پاکو آلکاسر، رافینیا، مالکوم و جردی آلبا – 1 گل
آمار مذکور دال بر این است که بارسلونا پس از روی کار آمدن «ارنستو والورده» یک تیم «تک نفره» بوده به ویژه در رقابت های ...