ترفندهایی طلایی برای آنکه پیر نشوید

الف جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۳
انجام برخی عادت و مصرف بعضی خوراکی ها موجب کاهش چین و چروک صورت با کمترین هزینه می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، چین و چروک صورت یکی از مشکلاتی است که معمولاً اغلب افراد با آن دسته و پنجه نرم می کنند؛ برای جلوگیری از ورود این مشکل و حاد شدن آن می توان با راهکارهایی ساده و بدون صرف هزینه های بالای لوازم آرایشی بهداشتی چین چروک صورت را کاهش داد.
اجتناب از مواجهه با نور خورشید ، سیگار نکشیدن، حفظ رطوبت پوست و استفاده از پوشش مناسب از قبیل عینک، دستکش و کلاه به بهبود این موضوع کمک می کند.
در ادامه برخی از مواردی که در کاهش چین و چروک صورت تأثیر می گذارند مرور می کنیم.
به پشت بخوابید
وقتی به طور مداوم شبها به پشت بخوابید خطوط خواب که منجر به چین و چروک پوست می شوند کاهش پیدا می کند، اگر روی صورت خود می خوابید این کار باعث ایجاد چین و چروک چانه و گونه ها می شود اما خوابیدن به پشت این مشکل را برطرف می کند.
ماهی بخورید
ماهی سالمون منبع قوی از پروتئین و یکی از بهترین مواد برای حفاظت از پوست است، به گفته کارشناسان اسید چرب امگا 3 به حفظ شادابی و جوانی پوست کمک می کند همچنین چین و چروک را به حداقل می رساند.
عینک بزنید
عضلات قبل از ایجاد چین و چروک دچار افتادگی می شود؛ چین و چروک ها نمودار می شود؛ چشم یکی از مهمترین اعضای بدن است که نسبت به چین و چروک حساسیت بیشتری دارد بنابراین استفاده از عینک آفتابی می تواند آسیب های ناشی از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و ایجاد چین و چروک روی صورت را کاهش دهد.
شستشوی بی رویه صورت ممنوع
شستشوی بی رویه صورت رطوبت و چربی طبیعی پوست را از بین می برد و همین موضوع باعث ایجاد چین و چروک می شود، برای شستشوی پوست بهتر است از صابون های استاندارد که رطوبت و چربی پوست را در ...

سرخط اخبار