نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: قالیباف قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس را ندارد، اما شاید سعید جلیلی بخواهد از شهرهای دیگر در انتخابات آینده کاندیدا شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز، رضا شیران خراسانی با در مورد احتمال کاندیدا شدن سعید جلیلی و محمدباقر قالیباف در انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه مشهد، گفت: قطعا جلیلی و قالیباف از حوزه مشهد کاندیدا نمی شوند و صحبت هایی که در این زمینه مطرح می شود، درست نیست.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: در مشهد پروسه ای چیده شده است که همه جبهه های اصولگرا اعم از پایداری و سایر جبهه به لیست واحد برای انتخابات مجلس برسند.
وی ادامه داد: قطعا علاوه بر نمایندگان فعلی، نمایندگان ادوار و افراد جدیدی هم در این لیست خواهند بود، شورایی که در این زمینه تصمیم گیری می کند، معیارهایی دارد که براساس آن افراد را انتخاب و بعد در مورد هر کدام از افراد رای گیری می شود.
شیران خراسانی درباره حضور قالیباف در انتخابات مجلس یازدهم گفت: با قطعیت می گویم آقای قالیباف نه از مشهد و نه از تهران کاندیدا نمی شود، چرا که قصدی برای حضور در انتخابات مجلس ندارد، اما اینکه لیستی در مشهد ارائه ندهند بحث دیگری است و شاید لیستی از جانب آقای قالبیاف ارائه شود.
وی درباره احتمال کاندیداتوری سعید جلیلی هم گفت: آقای جلیلی نیزاز مشهد کاندیدا نمی شود، اما شاید از شهرهای دیگر در انتخابات مجلس کاندیدا شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار