تیم والیبال دانشجویان ایران حریفی خطرناک برای رقبایش در ایتالیا است

ایرنا چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۵
تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: تیم والیبال دانشجویان تیم خوبی است و می تواند حریفی خطرناک برای رقبای خود در یونیورسیاد ایتالیا باشد.

«محمد وکیلی» در حاشیه دیدار تدارکاتی تیم های والیبال جوانان و دانشجویان در سالن والیبال آزادی در جمع خبرنگاران افزود: هیچ تیمی نباید این تیم را دست کم بگیرد زیرا توان غافلگیری رقبا را دارد و توان تکرار قهرمانی دوره قبل خود را هم دارا می باشد.
وی ادامه داد: والیبالیست های عضو تیم دانشجویان همگی ورزشکارانی هستند که طی یکسال گذشته در قالب تیم های باشگاهی در لیگ برتر حضور داشته و از نظر بدنی و فنی در شرایط خوبی قرار دارند.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: این تیم از دریافت کننده، پاسور، سرعتی زن و لیبرو خوبی بهره می برد و قطعاً ترکیب برترین نفرات حاضر در اردو می تواند تیمی خطرناک در برابر حریفان راهی میدان کند.
وکیلی افزود: این تیم در دیدار امروز نشان داد شرایط بسیار خوبی دارد و تیمی جوان و با تجربه است.
وی توضیح داد: با توجه به قوانین بازی های ورزشی دانشجویان جهان، بازیکنان باید زیر ۲۵ سال باشند و برهمین اساس بیشتر نفرات تیم والیبال دانشجوان در تیم نوجوانان حضور داشته و علاوه بر تجربه حضور در میادین بین المللی سومی جهان در سال ۲۰۱۴ را در کارنامه دارند.
وی در خصوص بازی امروز تیمش (تیم والیبال نوجوانان) در برابر تیم دانشجویان گفت: ۲ ست نخست را واگذار کردیم زیرا بازیکنانم صبح امروز وزنه زدند و به لحاظ بدنی کمی گرفتگی داشتند اما در ست سوم بدن هایشان آزادتر شد و توانستیم نتیجه را ۲۶ بر ۲۴ ببریم.
وکیلی باخت شاگردانش در برابر تیم والیبال دانشجویان را باخت در برابر تجربه عنوان کرد و گفت: ادامه تمرینات دانشجویان کمک می کند تا این تیم به آمادگی مطلوب دست یافته و با شرایط بهتری راهی ایتالیا شود.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان گفت: ...

سرخط اخبار