معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با اشاره به تامین امنیت در ایام اربعین گفت: از ماه ها پیش بسترسازی تامین امنیت زائران فراهم شد و از هفته ها قبل از اربعین تیم هایی که قصد خرابکاری داشتند، دستگیر و تجهیزات آن ها توقیف شد. در کشور عراق نیز مواردی از این دست خنثی شد.
به گزارش ایسنا، حبیب الله آصفی در نشست خبری که امروز (۳۰ مهرماه) برگزار شد، اظهار کرد: با وجود افزایش فشار و تنگناها علیه کشور و مردم ایران اما دولت در راستای بهبود شاخص ها، کاهش تورم و همچنین فعال کردن سرمایه های بخش خصوصی تلاش زیادی کرده است. همت دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی در ایران و دیگر بخش های کشور همه با انجام فعالیت هایی در راستای دفاع از منافع و امنیت ملی به کار گرفته شده است.
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان با بیان اینکه دشمنان بسیار تلاش کردند که کشور ایران را آشفته نشان دهند، گفت: مردم حتی در نقاط بحرانی نیز یک همگرایی قوی به نمایش گذاشتند و حضور خود را در عرصه های مختلف ثابت کردند.
آصفی با اشاره به برگزاری مراسم اربعین امسال، بیان کرد: تقریبا برای برگزاری مراسم اربعین از تمام توان استفاده شد و جلسات هماهنگی مختلفی با حضور استاندار خوزستان در این زمینه برگزار کردیم. سجده شکر بجا می آوریم که خداوند متعال فرصت نوکری را به همه مدیران استان داد.
وی تصریح کرد: اربعین و ایام محرم جزو موضوعاتی هستند که یک بار دیگر باور اعتقادی مردم را محک زده و آن ها را به عرصه دینی و اجتماعی آورد. ستاد اربعین امسال نیز مانند سال های گذشته با هدایت استاندار خوزستان آغاز به کار کرد و زمان بسیاری برای برنامه ریزی در حوزه خدمات رسانی به زائران حسینی صرف شد.
...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار