پس از جنجال های به وجود آمده بر سر نتیجه نظرسنجی AFC و اعلام نام حسینی به عنوان برنده و حتی تبریک برانکو، نظرسنجی ادامه پیدا کرد و مجیدی به عنوان برنده اعلام شد. این مسئله موجب ناراحتی پرسپولیسی ها شد و آن ها مدعی دستکاری در نتیجه آن شدند. در همین راستا، محمد نوری فر، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال گفت: عنوان بهترین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان آسیا، بدون حرف و حدیث به فرهاد مجیدی تعلق دارد.

پس از جنجال های به وجود آمده بر سر نتیجه نظرسنجی AFC و اعلام نام حسینی به عنوان برنده و حتی تبریک برانکو، نظرسنجی ادامه پیدا کرد و مجیدی به عنوان برنده اعلام شد. این مسئله موجب ناراحتی پرسپولیسی ها شد و آن ها مدعی دستکاری در نتیجه آن شدند.
در همین راستا، محمد نوری فر، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال گفت: عنوان بهترین بازیکن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان آسیا، بدون حرف و حدیث به فرهاد مجیدی تعلق دارد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
نظرسنجی AFC از کاربران خود برای انتخاب اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان تبدیل به یک معضل شده است و حواشی آن ادامه دارد.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از چندین روز قبل اقدام به برگزاری نظرسنجی برای تعیین اسطوره ایرانی لیگ قهرمانان آسیا کرد که در این بین فرهاد مجیدی و سیدجلال حسینی با اختلاف بسیار زیاد نسبت به رحمتی، حدادی فر و حاج صفی در صدرجدول قرار گرفتند.
این نظرسنجی طبق اعلام سایت AFC قرار بود ساعت ۱۲ به وقت مالزی تمام شود که در آخرین ساعات جلال حسینی توانست با حضور حدود ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر و کسی ۵۱ درصد آرا صدرنشین شود اما برخلاف اطلاعیه پایان نظرسنجی، همچنان امکان ثبت رای جدید وجود داشت.
درخلال امکان وجود آرای جدید، برخی پرسپولیسی ها از جمله برانکو به حسینی تیریک گفتند اما نظرسنجی همچنان ادامه داشت تا اینکه مجیدی مجددا به صدر نظرسنجی بازگشت تا بعد از چندین ساعت از زمان اتمام قانونی نظرسنجی، AFC او را برنده این نظرسنجی با ۵۱ درصد اعلام کرد. حتی با این اطلاعیه هم، نظرسنجی کماکان ادامه دارد و کابران می توانند آرای جدید را ثبت کنند و در نتایج دستکاری کنند.
در همین رابطه، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار