احمدی نژاد به ترامپ نامه نوشت!، ایران در منطقه بیشترین نزاع ها و برخورد های خیابانی را دارد، توضیحات یک وزیر درباره دخالت در پرونده دامادش!، پیغام آمریکایی ها پس از ساقط شدن پهپاد و پاسخ ایران، ترامپ دیگر شانسی برای بازکردن درب دیپلماسی با ایران ندارد، ٣٠ تا ۵٠ درصد اقتصاد ایران زیرزمینی است، افشای پرداخت حقوق ماهانه 160 میلیون تومانی در بانک سرمایه، آیا وزیر اطلاعات احمدی نژاد باعث ردصلاحیت هاشمی در سال 92 شد؟...

مرور مهمترین اتفاقات و رویدادهای سالی که گذشت در ایام نوروز یکی از اتفاقات مرسوم در رسانه هاست که «تابناک» هم از این قاعده مستثنی نیست. در گزارش پیش رو مروری خواهیم داشت بر مهمترین اتفاقات چهارمین ماه سال 1398 یعنی تیرماه که در روزهای آغازین سال 99 پیش روی مخاطبان قرار خواهد گرفت. همچنین در گزارش های جداگانه برای ایام نوروز خلاصه ای از مهمترین رویدادهای خبری و اتفاقات سال 98 را منتشر خواهیم کرد.
به گزارش «تابناک»، احمدی نژاد به ترامپ نامه نوشت!، ایران در منطقه بیشترین نزاع ها و برخورد های خیابانی را دارد، روایتی از صدور فرمان قتل شریعتی توسط آیت الله مصباح!، توضیحات یک وزیر درباره دخالت در پرونده دامادش!، افشای جزئیاتی از نامه نگاری اوباما به رهبرانقلاب، چقدر از حقوق های نجومی به بیت المال برگشت؟، پیغام آمریکایی ها پس از ساقط شدن پهپاد و پاسخ ایران، ترامپ دیگر شانسی برای بازکردن درب دیپلماسی با ایران ندارد، ٣٠ تا ۵٠ درصد اقتصاد ایران زیرزمینی است، افشای پرداخت حقوق ماهانه 160 میلیون تومانی در بانک سرمایه، آیا وزیر اطلاعات احمدی نژاد باعث ردصلاحیت هاشمی در سال 92 شد؟، تائید بازداشت طبری از سوی دستگاه قضایی، نمایش عجیب شکاف طبقاتی با ویلاهای ۲۰۰ تا ۷۰۰ میلیاردی باستی هیلز، ماجرای فساد اخلاقی یک نماینده به روایت کدخدایی، آیت الله یزدی: برخی نمایندگان از وزراء رسما باج می گیرند، ستاره پرسپولیس سایت شرط بندی راه انداخت!، پای اموات به بورس باز شد و... مهمترین اخبار تیرماه 98 بود.
نامه احمدی نژاد به رئیس جمهور آمریکا
پنجم تیرماه سال 98، محمود احمدی نژاد، با ارسال نامه ای تحلیلی خطاب به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، ضمن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار