رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا توضیحاتی درباره محدودیت های تردد در محورهای شمالی توضیحاتی ارائه کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا درباره آخرین وضعیت تردد در جاده های کشور گفت: تردد کلیه وسائل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ روز یکشنبه۹۹/۱۰/۲۸ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامدادروز بعد از آن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد کلیه وسائل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰روز یکشنبه، مورخ۹۹/۱۰/۲۸ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز بعد از آب اسک به رودهد «محدوده مشا» به صورت یکطرفه است. 
او درباره تردد در محور فیروزکوه و سمنان-قائم شهر گفت: تردد انواع تریلر و کامیون ها به استثنای حامیلن مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز شنبه از مسیر شمال به جنوب محور فوق ممنوع است. 
سرهنگ شیرانی درباره تردد در محور کرج-چالوس گفت: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس کماکان ممنوع می باشد. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۸ ایل ساعت ۰۲:۰۰ روز بعد، از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۰/۲۸ الی ساعت ۰۲:۰۰ روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال به صورت یکطرفه خواهد بود. 
او ادامه داد: در محور هراز، تردد کلیه تریل ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد. تردد کلیه کامیونت ها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۰۶:۰۰ روزهای شنبه و یکشنبه تاریخ های ۹۹/۱۰/۲۷ و ۹۹/۱۰/۲۸ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار