محور مهران ـ ایلام از چه زمانی یک طرفه می شود؟

خبر آنلاین جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۹
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: از ساعت ۱۶:۳۰ امروز مسیر مهران ایلام یک طرفه می شود.

به گزارش خبرآنلاین ، سردار سید تیمور حسینی در خصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه؛ مهران، شلمچه، چذابه و خسروی اظهار داشت: در حال حاضر بار ترافیک پرحجم در محورهای مواصلاتی استان های خوزستان، کرمانشاه و ایلام را شاهد هستیم.
وی با اشاره به افزایش موج بازگشت زوار به کشور افزود: اگر چه روند خروج زوار از مرزها همچنان ادامه دارد اما سهم عمده بار تردد در مرزها به واسطه ورود زوار به داخل کشور است و می توان گفت ترافیک پرحجمی در مسیرهای بازگشت زوار از مرزها وجود دارد.
رئیس پلیس راه راهور ناجا در خصوص اعمال محدودیت در یک طرفه شدن محورها اعلام کرد: در حال حاضر به صورت موقت و در بازه های زمانی کوتاه یک طرفه شدن در محور مهران - ایلام اجرایی می شود ولی از ساعت۱۶:۳۰ امروز این محدودیت به صورت کامل اجرا و مسیر جایگزین محور ملکشاهی خواهد بود.
بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار حسینی با اشاره به اینکه در صورت افزایش بار تردد زوار، یک طرفه شدن مسیر از مرزهای شلمچه و خسروی نیز در دستور کار خواهد بود، اشاره کرد: در صورت یک طرفه شدن مرز خسروی به داخل کشور، محور قدیم سرپل ذهاب قصرشیرین مسیر جایگزین خواهد بود؛ البته در صورت اعمال محدودیت، اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.
وی در بخش پایانی از سخنانش خاطر نشان کرد: با بسیج امکانات، محورهای تردد زوار را هر لحظه رصد و کنترل می کنیم تا شاهد گره ترافیکی نباشیم.
۴۷۴۷

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار