تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه کارآفرینی ایثارگران و جانبازان گامی موثر در جهت تحقق شعار جهش تولید است، گفت: این روحیه تلاشگری نشان می دهد جانبازان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید و سرمایه گذاری، منافع کشور را بر هر امر دیگری ترجیح داده و وفادار به نظامند.

محمدرضا پورمحمدی روز چهارشنبه در دیدار با تعدادی از جانبازان کارآفرین آذربایجان شرقی افزود: جامعه بزرگ ایثارگران و خانواده شهدا همانگونه که در دوران دفاع مقدس جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به دفاع از مرزهای میهن پرداختند، امروز نیز در جنگ تمام عیاری که استکبار علیه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به راه انداخته، در جبهه رونق تولید و اقتصاد مبارزه می کنند.
وی ادامه داد: جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا همواره حامی و پشتیبان نظام و مردم هستند و روحیه تلاشگری آنان در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید و سرمایه گذاری قابل تقدیر است.
پورمحمدی گفت: این عزیزان در راستای کاهش مشکلات معیشتی و افزایش توان رقابتی وارد عرصه شده اند و ما خود را ملکف می دانیم هر امکانی را که قانون گذار فراهم کرده است جهت تسهیل مسیر آنها در امر تولید فراهم کنیم.
وی با تجلیل از مقام شامخ و والای جانبازان و نقش آنان در حفظ و صیانت از ارزش های اسلامی، افزود: احساس مسئولیت و ایثارگری در دفاع از اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی بیانگر شاخص های ولایتمداری، وطن دوستی و حمایت از حق علیه باطل است.
استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: جانبازان با حضور فداکارانه، فعالانه و خستگی ناپذیر خود در عرصه های مختلف از جمله هشت سال دفاع مقدس، امنیت، آسایش و سرافرازی را در کشور برقرار و تثبیت کردند.
وی تاکید کرد: آرامش و امنیت کشور مرهون از جان گذشتگی شهدا و ایثار جانبازانی است که در وقت حادثه از حساب سلامت و آسایش خود گذشته و ضامن آسایش ما شدند.
پورمحمدی با بیان اینکه مردم، صاحبان اصلی انقلاب هستند، اظهار کرد: پشتیبانی مردم از آرمان های ارزشمند انقلاب، همواره ادامه داشته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار