ساعت 24-شاید برای روحانی بهتر باشد که مهدی زاده تا پایان دوره ریاست جمهوری او قید استخدام، پذیرش پست های دولتی و طی کردن پله پیشرفت را بزند تا حداقل حاشیه ی تازه برای روحانی ایجاد نکند. مخصوصا اینکه همین دو هفته پیش ماجرای ملک چهار هزار متری نهاد ریاست جمهوری در نیاوران سروصدای زیادی به پا کرد و برخی ادعا کردند که این ملک برای زندگی حسن روحانی و خانواده اش پس از پایان ریاست جمهوری آماده می شود.

پس از ماجرای خانه ۴۰۰۰ متری نهاد ریاست جمهوری که شایعه شده بود برای حسن روحانی و خانواده اش آماده سازی می شود، حالا حاشیه تازه دیگری برای رییس جمهور و نزدیکانش بر سرزبان ها افتاده است. امروز خبر آمده که کامبیز مهدی زاده داماد رئیس جمهور به دنبال استخدام در پژوهشگاه صنعت نفت است.
خبرگزاری فارس در گزارشی مدعی شده یکی از اعضای هیات دولت خردادماه طی نامه ای به جعفر توفیقی رئیس پژوهشگاه صنعت نفت خواستار طی شدن مراحل استخدام مهدی زاده شده است.
البته ادعای خبرگزاری فارس تاکنون تائید نشده و مشخص نیست این استخدام در چه مرحله ای قرار دارد.
کامبیز مهدی زاده فرساد داماد حسن روحانی، هر چند وقت یکبار درگیر حاشیه تازه ای می شود. او متولد سال ۱۳۶۴ از شهرستان اهر استان آذربایجان شرقی است.
مهدی زاده فارغ التحصیل لیسانس زمین شناسی، فوق لیسانس زمین شناسی نفت و دانشجوی مقطع دکترای زمین شناسی سنگ رسوب و رسوب شناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال است.
در رسانه ها از او به عنوان یک پژوهشگر نخبه یاد می شود. از سوابق کاری کامبیز مهدی زاده می توان به عضو ستاد سیاست گذاری و رئیس نخبگان و جوانان و رئیس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی اشاره کرد.
او در مرداد ماه سال ۹۷ با یکی از دختران حسن روحانی ازدواج کرد و از همان زمان نیز وارد حاشیه سیاست شد.
حکم جنجالی وزیر صمت برای مهدی زاده
شاید مهمترین اتفاق برای مهدی زاده به ماجرای انتصاب او از سوی وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت باز می گشت. آذر ماه سال ۹۷ رضا رحمانی وزیر وقت سمت که تازه به این پست رسیده بود، در حکمی داماد رییس جمهور را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان زمین شناسی منصوب کرد.
این حکم ...

عناوین مهم خبری