تاکید بر امنیت و نظم مسابقات فوتسال در تبریز/نشست خبرى مربیان فردا در لاله پارک

فارس نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۲
رییس فدراسیون فوتبال در آستانه آغاز مسابقات فوتسال قهرمانى زیر ٢٠ سال آسیا با استاندار آذربایجان شرقى دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، مهدى تاج با همراهى بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقى و ششگلانى رییس هیات فوتبال استان در دیدار با دکتر پورمحمدى استاندار آذربایجان شرقى پیرامون برگزارى مسابقات و استفاده از کلیه ظرفیت هاى استان در این حوزه گفت و گو کردند.
در این دیدار دکتر پورمحمدى از اتخاذ تدابیر مناسب به منظور برگزارى رقابت ها در امنیت و آرامش کامل خبر داد و گفت:خوشبختانه پیش بینى هاى لازم در این خصوص صورت گرفته و مسابقات با امنیت و آرامش کامل و مشارکت چهار کارگروه امنیتى برگزار مى شود.
همچنین رییس فدراسیون فوتبال ضمن قدردانى از همکارى کلیه عوامل در استان تصریح کرد:این مسابقات مى تواند به خوبى بیانگر آمادگى جمهورى اسلامى ایران جهت برگزارى مسابقات و رویدادهاى مهم و معتبر فوتبال آسیا در هر سطحى باشد.
گفتنى است رقابت هاى فوتسال قهرمانى زیر ٢٠ سال آسیا از ٢٤ خرداد در تبریز آغاز خواهد شد.
**نشست خبرى مربیان تیم ها در لاله پارک
کنفرانس خبرى مسابقات فوتسال قهرمانى زیر ٢٠ سال آسیا باحضور ١٢ سرمربى تیم هاى شرکت کننده از ساعت ١٢ در سالن شهریار هتل لاله پارک تبریز آغاز مى شود.
در این نشست به ترتیب سرمربیان تیم هاى حاضر در گروه هاى اول تا چهارم مسابقات حاضر مى شوندو تا ساعت ١٣ پاسخگوى نمایندگان رسانه هاى گروهى خواهند بود.
نشست سرمربیان تیم هاى ایران، افغانستان و هنگ کنگ از ساعت ١٢:٤٥ تا ١٣ برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار