رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه فلسطین قابل فراموش شدن نیست، تأکید کردند: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده ، بسی سخت تر خواهد شد.

به گزارش سایت طلا ، حضرت آیت الله خامنه ای ولی امر مسلمین به مناسبت روز جهانی قدس به صورت زنده با امت اسلام سخن گفتند.
متن سخنان رهبر معظم انقلاب که از طریق شبکه های داخلی و بین المللی پخش شد، به شرح ذیل است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
و الحمد للّه ربّ العالمین و صلّی اللّه علی محمّد و آله الطّاهرین و صحبه المنتجبین و من تبعهم باحسان الی یوم الدّین.
به همه ی برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان درود میفرستم و قبولی طاعات آنان در ماه مبارک رمضان را از خداوند مسئلت میکنم و پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر را به آنان تبریک میگویم و پروردگار کریم را بر نعمت حضور در این ماه ضیافت الهی، سپاس میگویم.
روز قدس؛ حلقه وصلی برای هم صدایی مسلمانان درباره قدس شریف و فلسطین مظلوم
امروز روز قدس است؛ روزی که با ابتکار هوشمندانه ی امام خمینی (رضوان الله علیه) همچون حلقه ی وصلی برای هم صداییِ مسلمانان درباره ی قدس شریف و فلسطین مظلوم تعیین شد؛ و در این چند دهه، در این باره نقش آفرینی کرد و از این پس نیز خواهد کرد ان شاءاللّه.
عظمت مسئله فلسطین چیزی نیست که غیرت مسلمانان، اجازه ی فراموش شدن آن را بدهد
ملّتها از روز قدس استقبال کردند و آن را همچون نخستین کار واجب، یعنی برافراشته نگهداشتن پرچم آزادی فلسطین گرامی داشتند. سیاست عمده ی استکبار و صهیونیسم، کمرنگ کردن مسئله ی فلسطین در ذهنیّت جوامع مسلمان و به سَمت فراموشی راندن آن است و فوری ترین وظیفه، مبارزه با این خیانتی است که به دست مزدوران سیاسی و فرهنگی دشمن در خودِ کشورهای اسلامی صورت میگیرد و حقیقت آن است که مسئله ای به عظمت مسئله ی فلسطین چیزی نیست که غیرت و اعتماد به نفْس و هوشمندی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری