منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: نمی توان وعده داد که همه مشکلات مردم در مجلس یازدهم حل می شود، چرا که این موضوع نیازمند وقت و جدیت فراوان است اما سعی مان را خواهیم کرد تا باری از دوش مردم برداریم.

زهره لاجوردی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اولویت های مجلس یازدهم اظهار کرد: همان طور که اکنون همه شاهد هستیم بزرگترین و مهم ترین مشکل مردم ما موضوع معیشت و اقتصاد خانوار است و تصور نمی کنم اولویتی جز این را برای مجلس آینده در نظر داشته باشد. به هر حال هم شرایط این چند سال اخیر و هم اوضاعی که مجلس دهم داشته است شرایط را به سمتی برده که باید به موضوع معیشت مردم بیش از پیش توجه کنیم.
وی با انتقاد از کم کاری های مسئولان در حوزه اجرایی و نظارتی، اظهار کرد: در حال حاضر هم کشور ردگیر موضوع ویروس کروناست و می بینیم شرایط اداره کشور به چه شکلی پیش می رود چنانکه گویی که نه مجلسی وجود دارد و نه دولتی. چنین روندی سبب می شود کارهای زیادی بر دوش نمایندگان مجلس یازدهم قرار گیرد.
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم تصریح کرد: البته نمی توان از حالا وعده داد که ما قرار است همه مشکلات مردم را در مجلس یازدهم حل کنیم این کار نیازمند وقت بسیار و جدیت فراوان است. ما نهایت سعی خودمان را خواهیم کرد که تا جایی که می توانیم باری از دوش مردم برداریم اما واقعا حول دادن به مردم با این مظنون که همه مشکلات حل خواهد شد، شدنی نیست.
لاجوردی یکی دیگر از اولویت های مجلس یازدهم را توجه به اشتغال، کمبود مسکن و تقویت شرایط جوانان برای ازدواج دانست و گفت: ما اگر بتوانیم برای این موضوعات هم قانون را تکمیل بکنیم و نواقص اش را برطرف کنیم و هم در حوزه هایی که قانون وجود دارد و چندان نظارتی بر آن نشده تلاش کنیم تا مطالبات جوانان را برطرف نماییم.
وی ادامه داد: باید تمام توان خود را برای حل مشکلات کشور خرج کنیم و حداکثر از درگیری، بحث با دولت دوری کنیم، اما معنای این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار