ربیعی: حذف یارانه ثروتمندان حتما اجرا می شود/خالی کردن پشت ستاد جنگ اقتصادی، ضربه به منافع ملی است

عصر ایران دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶

سخنگوی دولت گفت: امیدواریم رئیس جمهور و تیم همراه در سفر به نیویورک بار دیگر بتوانند حقانیت ایران را در مورد مسائل مختلف به گوش جهانیان برسانند.
به گزارش ایسنا، علی ربیعی در این نشست که در ساختمان کوثر مجموعه ریاست جمهوری برگزار می شود، با اشاره به اینکه برای بحران یمن طرح چهار ماده ای ارائه کردیم، افزود: هنوز معتقدیم که راه بازگشت ثبات به منطقه و یمن چیزی شبیه به همان طرح چهار ماده ای است و من از همین جا اعلام می کنم که جمهوری اسلامی آمادگی دارد تا با سازمان ملل در این زمینه همکاری کند و اعلام می کنیم که وجود بی ثباتی و ناامنی در منطقه به نفع هیچکس نیست.
ایران آماده همکاری با سازمان ملل برای حل بحران یمن است
امیدواریم در سفر رییس جمهور به نیویورک بار دیگر حقانیت ایران نشان داده شود
وی با اشاره به سفر قریب الوقوع روحانی به نیویورک گفت: این سفر می تواند فضای مناسبی را برای گفت وگوی با رهبران کشور های مختلف ایجاد کند و اینکه امیدواریم رئیس جمهوری و تیم همراه در این سفر نیز بار دیگر بتوانند حقانیت ایران را در مورد مسائل مختلف به گوش جهانیان برسانند.
سخنگوی دولت با اشاره به مصوبات جلسه اخیر سران قوا درباره مسائل اقتصادی، اظهار کرد: مصوبه ای را برای تنظیم بازار کالا و خدمات و در نظر گرفتن اختیاراتی برای وزارت صمت تصویب کردیم. همچنین قرار است قوه قضاییه و قوه مقننه هم به منظور هم افزایی و هماهنگی در این زمینه طرح مشترکی در زمینه تعزیرات حکومتی ارائه کنند.
توقف کلیه تحریم ها، امکان مذاکره را فراهم می کند
ربیعی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره راهبرد ایران برای دیدار با آمریکایی ها در سفر روحانی به نیویورک، گفت: از نگاه ایران ...

سرخط اخبار