توجهی به بخش های مختلف حوزه گردشگری و سلامت نمی شود

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۴
توجهی به بخش های مختلف حوزه گردشگری و سلامت نمی شود
رئیس انجمن کانون فعالان گردشگری و سرمایه گذاری خراسان رضوی گفت: تندرستی و مدیکال زیر مجموعه های حوزه گردشگری سلامت هستند که سه چهارم درآمد کشورهای جهان در حوزه تندرستی به دست می آیداما در کشور ما به هیچ عنوان به این بخش توجهی نمی شود.

به گزارش قدس آنلاین ، پروین دبیری با اشاره به وجود ضعف های بسیار در بخش گردشگری در کشور اظهار داشت: حوزه گردشگری و سلامت در استان و کشور از نگاه جامعی برخوردار نیست و هنوز ایراداتی در بخش های مختلف آن دیده می شود.
رئیس انجمن کانون فعالان گردشگری و سرمایه گذاری خراسان رضوی گفت: در بخش گردشگری و سلامت هنوز سازماندهی های لازمه انجام نشده و باید ساختار اداری آن بهبود یابد، در صورت تحقق این امر معضلات در این بخش نسبتاَ کاهش می یابد.
وی با اشاره به فراگیری فعالیت در بخش گردشگری و سلامت و زیر مجموعه های آن در استان و کشور تصریح کرد: تندرستی و مدیکال زیر مجموعه های حوزه گردشگری سلامت هستند و خدمات مختلفی در این بخش ها ارائه می شود، تاکنون افراد فعال در این بخش به بهترین نحو خدمت رسانی کردند.
دبیری خاطرنشان کرد: در حال حاضر افراد بسیاری در بخش مدیکال و تندرستی فعال هستند و توسط خدمت رسانی با این دو بخش درآمد مطلوبی کسب کردند، به عبارتی دیگر سه چهارم درآمد کشورهای جهان در حوزه تندرستی به دست می آید، آب درمانی، ماساژها و دهکده های سلامت از امور مربوط به حوزه تندرستی است. ...

[ مشاهده متن کامل توجهی به بخش های مختلف حوزه گردشگری و سلامت نمی شود قدس آنلاین ]

آخرین اخبار قدس آنلاین