ساعت24-عضو فراکسیون امید مجلس گفت: قطعاً باید مشخص شود منابع خبری «زم» چه کسانی و احیاناً چه نهادهایی بودند.

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص دستگیری روح الله زم سرشبکه کانال معاند آمدنیوز، اظهار داشت: دستگیری روح الله زم کار لازمی بود چرا که کانال آمدنیوز به وحدت ملی آسیب می زد.
وی افزود: به نظر من باید مراقب باشند اتفاقاتی مانند اتفاقی که برای مازیار ابراهیمی و همکاران او افتاد در اینجا رخ ندهد.
عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: اگر بنا است اعترافاتی از روح الله زم بگیرند باید با روش درست انجام شده و آن قضیه دیگر تکرار نشود.
وی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید این اطلاعات به چه میزان می تواند در بحث شناسایی رسانه ها و کانال های معاندین و همچنین شبکه های جاسوسی داخل و خارج کشور کمک کننده باشد، اظهار داشت: قطعاً باید مشخص شود منابع خبری «زم» چه کسانی و احیاناً چه نهادهایی بودند.
مطهری ادامه داد: اخباری که سرشبکه آمدنیوز منتشر می کرد نشان می داد که از درون نظام اطلاع دارد و این اخبار از درون نهادهای حکومت به آنجا ارسال می شود.
عضو فراکسیون امید مجلس افزود: بنابراین با معرفی منابع اخبار زم، بسیاری از مسائل روشن خواهد شد.
میرزایی: نباید از زم برای تسویه حساب سیاسی استفاده شود
همچنین ایسنا نوشت:
جلال میرزایی با اشاره به دستگیری روح الله زم، موسس آمدنیوز بیان کرد: روح الله زم، عملیات رسانه ای گسترده ای را با استفاده از اخباری که به دست آن می رسید علیه نظام جمهوری اسلامی در پیش گرفته بود و اینگونه نبود که بدون اطلاعات موثق صحبت کند.
وی معتقد است: گروهی در داخل کشور که دسترسی قوی به اطلاعات داشتند، اسرار و اطلاعات کشور را که امانت بود و صرفا در سطوح حاکمیتی از آن ها استفاده می شد، در اختیار او قرار داده و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار