رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران، از پیگیری های مجمع نمایندگان استان مازندران برای منطقه آزاد شدن سه نقطه در استان مازندران خبر داد.

علی محمد شاعری  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ظرفیت های بالای استان مازندران در حوزه گردشگری، کشاورزی، صنعت و تجارت، عنوان کرد: یکی از برنامه های مجمع نمایندگان استان مازندران برای توسعه بخش گردشگری، فراهم کردن زیرساخت های لازم برای حضور بهتر و راحت تر گردشگر در استان با هماهنگی وزارت تازه تأسیس شده میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری است.
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی در نظر گرفتن امکانات و تسهیلات حمل و نقلی را یکی از ضروریات توسعه گردشگری در استان مازندران برشمرد و از نشستی در آینده نزدیک با مونسان وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خبر داد.
وی اولویت دیگر در استان مازندران را حمایت از تولیدات کشاروزی دانست و گفت: در این حوزه، صادرات محصولات کشاورزی، کنترل واردات محصولات غیر ضرور، توسعه صنایع تبدیلی وابسته به بخش کشاورزی، تأمین به موقع نهاده های محصولات کشاورزی و تنظیم بازار محصولات کشاورزی از جمله اولویت های این بخش به شمار می آید.
امیرآباد، فریدونشهر و نوشهر سه نقطه مازندران برای منطقه آزاد
شاعری توجه به موضوع تجارت و بازرگانی در استان مازندران را اولویت دیگر در استان خواند و اضافه کرد: لایحه منطقه آزاد شدن سه منطقه آزاد امیرآباد، فریدونشهر و نوشهر در دستور مجلس قرار دارد که تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا پیش از پایان مجلس دهم با تصویب مجلس این مهم به تصویب برسد.
برنامه مجمع نمایندگان مازندران برای استفاده از ظرفیت بازار 200 میلیون نفری اورآسیا
شاعری با بیان اینکه همکاری جدی با 5 کشور اورآسیا دیگر برنامه مجمع نمایندگان استان مازندران در سال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار