شرکت ویلزاندمور از سه بسته ی ارتقای قدرت برای مرسدس بنز AMG G63S با رینگ ها، تایر های جدید و سامانه ی تنظیم ارتفاع توسط گوشی هوشمند رونمایی کرده است.

تیونینگ ویلزاندمور در جدید ترین پروژه ی خود، عملکرد فنی خودرو مرسدس بنز AMG GT63S را بهبود بخشیده است. این تیونر آلمانی بسته ها ی ارتقای خود را با نام عجیب «کامندر (Cummander)» رونمایی کرده است. این موضوع، چندان برای شرکتی که نام آن ویلزاندمور (Wheelsandmore) است، جای تعجب ندارد.
خودرو  مرسدس AMG GT63S از یک موتور ۴ لیتری V8 به همراه دو توربوشارژر بهره می برد. این محصول در حالت عادی، ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۹۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد. با این مشخصات، AMG GT63S قادر است در عرض ۳/۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت را تجربه کند. مدل AMG GT63 نیز با ۵۳ اسب بخار قدرت و ۱۰۰ نیوتن متر گشتاور کمتر، در صفر تا صد به اندازه ی ۰/۲ ثانیه کند تر است و حداکثر سرعت آن ۳۱۰ کیلومتر بر ساعت است.
ویلزاندمور سه سطح از بسته ی ارتقاء را برای مرسدس بنز ارائه کرده است:
قدرت پیشرانه گشتاور پیشرانه قیمت بسته ی سفارشی
بسته ی ارتقاء سطح ۱
۶۹۰ اسب بخار
۹۷۵ نیوتن متر
۲,۱۶۰ یورو (۲,۳۸۸ دلار)
بسته ی ارتقاء سطح ۲
۷۳۹ اسب بخار
۱۰۱۰ نیوتن متر
۱۲,۶۰۵ یورو (۱۳,۹۳۷ دلار)
بسته ی ارتقاء سطح ۳
۷۹۹ اسب بخار
۱۰۳۰ نیوتن متر
۱۹,۲۴۴ یورو (۲۱,۲۷۸ دلار)
حداقل تغییری که این تیونر در بسته ی ارتقای سطح اول عرضه می کند، شامل بهینه سازی برنامه ی کامپیوتری خودرو است. در یک درجه بالاتر، لوله های اگزوز مرسدس بنز با نمونه ی حرفه ای تر تعویض می شوند؛ کاتالیزور اسپرت و سامانه ی اگزوز قابل کنترل کاپریستو، بسته ی ارتقای سطح ۲ را تشکیل می دهند. در مرحله ی آخر نیز، یک توربوشارژر جدید به همراه کمپرسور ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار