پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان، با معرفی برترین های بخش های مختلف رقابتی و اهدای جوایز به آنان در تالار آزادی دانشگاه کاشان به کار خود پایان داد.

قدس آنلاین : هیئت داوران مسابقه نمایش های صحنه ای پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان-رؤیا تیموریان،حمیدرضا آذرنگ و محمد امیر یاراحمدی، لوکاس گاجزی، داریا سوبیک - در بخش طراحی لباس نمایش های صحنه ای به ترتیب امید نیاز با نمایش آتروپین، وحید رضا صادقپور با نمایش آوازخوان طاس و الهام ابنی با نمایش کوچه مختار را شایسته عناوین اول تا سوم دانستند.
این هیئت در بخش موسیقی نمایش های صحنه ای علی خاتمی با نمایش زمین سوخته را شایسته عنوان هنرمند برتر این بخش دانست و امید نیاز و امیر اسلام پور طراحان موسیقی نمایش آتروپین را به عنوان نفرات رده دوم معرفی کرد و در طراحی صحنه نمایش های صحنه ای نیز به ترتیب ستار مهرشاد با نمایش زمین سوخته و امید نیاز با نمایش آتروپین را به ترتیب به عنوان نفرات اول و دوم معرفی و عنوان سوم مشترک را نیز شایسته احمد کتابی و نوشین شکری با نمایش با من حرف بزن و جواد صداقت با نمایش کوچه مختار دانست.
در بخش انتخاب بهترین بازیگر زن نمایش های صحنه ای، الهام ابنی با نمایش کوچه مختار حائز عنوان برتر شد و به ترتیب آلاله زارع طلب با نمایش روزمرگی و مجموع بازیگران زن نمایشِ است، به عناوین دوم و سوم این بخش رسیدند. در بخش انتخاب بهترین بازیگر مرد نیز، جواد صداقت با نمایش کوچه مختار حائز رتبه برتر شد و پس از وی رضا کریمی با نمایش آتروپین و وحیدرضا صادقپور با نمایش آوازخوان طاس به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش معرفی و تجلیل از کارگردان برتر نمایش های صحنه ای نیز، جواد صداقت و الهام ابنی با نمایش کوچه مختار کارگردان برتر شناخته شدند و پس از این دو امید نیاز با نمایش آتروپین و سینا شفیعی با نمایش با من حرف بزن به ترتیب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار