تهران- ایرنا- فوتسال زنان در سال گذشته هر چند لیگ شگفتی ساز و پرفشاری را تحمل کرد، اما تیم ملی به دلیل نبود اردو، نداشتن دیدارهای تدارکاتی و مصدومیت بازیکنان، وضعیت خوبی ندارد.

سال گذشته برای فوتسال زنان با شکست در تورنمنت بین المللی روسیه آغاز شد. هر چند پیش از آن علی رعدی مدیر فنی فوتسال زنان بدلیل اعتراض ملی پوشان نسبت به پرداخت نشدن پاداش های قهرمانی آسیا نام سه تن از آنان (فرزانه توسلی، نسترن مقیمی و آرزو صدقیانی زاده) را از فهرست تیم ملی خط زد.
بنابراین بازیکنان برجسته تیم ملی در ترکیب تیم ملی در این تورنمنت حضور نداشتند و علاوه بر آن تیم بدون سرمربی راهی این رقابت ها شد. همچنین این تیم به مدت یکسال بدون سرمربی رها شد و همین امر و پرداخت نشدن پاداش ها، بازیکنان را بی انگیزه کرد.
ملی پوشان در این دیدار مقابل پرتغال، روسیه و اسپانیا با خوردن گل های بسیار تن به شکست دادند. پس از مدتی محمدحسن انصاری فرد رییس کمیته فوتسال از انتخاب سرمربی از میان سرمربیان تیم های لیگ برتر و ارزیابی عملکرد آنان در سه هفته نخست مسابقات لیگ به ایرنا خبر داد.
در این میان علی رعدی به خبرنگار ایرنا گفت که دلیلی ندارد تیم ملی سرمربی داشته باشد زیرا من همواره در کنار تیم هستم و همین امر سبب واکنش لیلا صوفی زاده نایب رییس فدراسیون فوتبال شد و او در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد که تیم ملی نیاز به انتخاب یک سرمربی زن دارد.
در نتیجه با این سخنان فدراسیون تصمیم گرفت تا هر چه زودتر سرمربی تیم ملی را انتخاب کند و شهناز یاری را در این سمت قرار داد. وی پیش از آن تجربه سرمربیگری تیم ملی را در کارنامه خود داشت. وی در شرایطی تیم را پذیرفت که بازیکنان از آمادگی کامل برخوردار نبودند و همچنین آنان از حضور در لیگ پرفشار فوتسال زنان مصدومیت زیادی پیدا کردند.
همین امر سبب شد تا اردوهای او بدون برخی از ملی پوشان بدلیل مصدومیت برگزار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار