معرفی Harry Potter: Wizards Unite؛ به دنبال گمشدگان

زومجی دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲
Harry Potter: Wizards Unite یک بازی واقعیت افزوده از استودیو نیانتیک لبز است که بازیکنان را در جهان هری پاتر و جادوگری قرار می دهد.

شاید تا ۵-۶ سال گذشته سازنده ای به سراغ ساخت بازی واقعیت افزوده روی موبایل نمی رفت. حتی این سبک از بازی ها اصلا طرفدار خاصی نداشتند، اما استودیو نیانتیک لبز ( Niantic Labs ) با ساخت بازی Pokemon Go ، نشان داد که واقعیت افزوده چقدر می تواند هیجان انگیز، سرگرم کننده و صد البته خطرناک باشد. البته اگر استفاده ی درستی از این سبک داشته باشید، از لحظه به لحظه ی آن لذت خواهید بود. حال پس از گذشت چند سه سال استودیو نیانتیک لبز به کمک شرکت برادران وارنر، بازی اندروید و آیفون Harry Potter: Wizards Unite را عرضه کرده است. یک بازی واقعیت افزوده دیگر که سعی دارد تجربه ی متفاوتی را در دسترس کاربران قرار بدهد. بازی آیفون و اندروید Harry Potter: Wizards Unite، از نظر داستانی شاید آنطور که باید و شاید داستان خاصی را ارائه ندهد، اما در طول بازی رویدادهای داستانی مختلفی برای بازیکنان تدارک دیده شده است. حتی ساختار بازی هم براساس یک داستان پیش فرض طراحی شده است.
بازی آیفون و اندروید Harry Potter: Wizards Unite دارای سیاه چاله هایی است که به نام Fortress شناخته می شوند
در این بازی بازیکنان باید به دنبال Foundableها باشد. Foundableها شامل کاراکترها، آیتم ها و Artifactهایی از جهان هری پاتر یا همان جهان جادوگری است که پا به سرزمین انسان ها گذاشته است. حال شما به واسطه ی نقشه ی GPS و دوربین گوشی موبایل یا تبلت تان باید این موارد را پیدا کنید. برای پیدا کردن Foundableها هم باید مدام در محیط های اطراف خانه یا سطح شهر در حال گشت وگذار باشید. زمانی که یک Foundable را پیدا می کنید، در نقشه ی بازی یک علامت مشخص نمایان می شود و باید آن ...

سرخط اخبار