نستهن مقدم به سخنان فرماندار بویراحمد واکنش نشان داد و گفت : اخیرا مصاحبه ای از فرماندار شنیدم که گفته 1200 نیروی مازاد در شهرداری است که انتظار داریم وی به عنوان مدیر سیاسی شهرستان اطلاعاتی که به وی می دهند را تجزیه و تحلیل کند .

تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، این روزها شهردار یاسوج به شدت مورد اعتراض برخی از اعضای شورای شهر و مسئولین شهرستانی است که البته وی در این زمینه به مقابله برخاسته و به منتقدان خود حملات لفظی می کند! 
طی چند هفته اخیر حواشی زیادی پیرامون شهردار یاسوج رخ داده است و برخی اعضای شورا خواستار استعفای نستهن مقدم هستند که شهردار هم با متهم کردن آن ها به امتیاز خواهی و برخی مسائل دیگر خود را پاک دست و موفق در شهرداری می داند.
در این بین فرماندار بویراحمد هم طی انتقاداتی گفته بود :  ما همه شاخص ها را داریم و اعتباراتی که اصطلاحا در شهرداری یاسوج است اعتبارات کمی نبوده اند و بودجه ای که شهرداری پیگیر بود که محقق شود را به میزان ۱۲۰میلیارد تومان مصوب کردیم.
کناری اظهار کرد: در حالی که چارت سازمانی شهرداری یاسوج زیر ۱۰۰نفر است چرا به ۱۳۰۸ نفر حقوق می دهد؟ این مشکلات شهرداری یاسوج همگی محصولات امسال نبوده و مربوط به سال های گذشته نیز می باشد." انتقاد فرماندار بویراحمد از عملکرد شهرداری یاسوج
پس از این سخنان فرمانداربویراحمد ، نستهن مقدم هنگام بازدید از نمایشگاه کتاب و رسانه ها در گفتگویی به سخنان فرماندار بویراحمد واکنش نشان داد و گفت : اخیرا مصاحبه ای از فرماندار شنیدم که گفته 1200 نیروی مازاد در شهرداری است که انتظار داریم وی به عنوان مدیر سیاسی شهرستان اطلاعاتی که به وی می دهند را تجزیه و تحلیل کند . بالاخره وی در تماس مستقیم با شهرداران است و در کمیته تطبیق اطلاع دارد.
وی تلویحا خطاب به فرماندار بویراحمد گفت : هر کسی نباید هر خبری را انتقال دهد ! لذا قویا این ادعای فرماندار را رد می کنم و انتظار دارم که برای اینکه جامعه ملتهب ...

سرخط اخبار