شهردار سبزوار گفت: از دو ماه گذشته تاکنون حدود ۹ هزار تن آسفالت در راستای بهسازی معابر و خیابان های سطح شهر استفاده شده است.

به گزارش ایمنا ، سیدعلی کوشکی اظهار کرد: این میزان آسفالت در سطح معابر اصلی و فرعی برای آسفالت، روکش و لکه گیری آسفالت استفاده شده است.
وی بیان کرد: در این راستا در مدت مذکور ۶۹ هزار و ۶۵۵ متر مربع آسفالت در کوچه ها، خیابان های خاکی و روکش آسفالت خیابان های سطح شهر بدون احتساب لکه گیری معابر انجام شده است.
شهردار سبزوار گفت: هم اکنون شهرداری سبزوار با چندین گروه بر اساس اولویت بندی در سطح معابر در حال انجام آسفالت است و ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت همچنان ادامه دارد.
کوشکی اظهار کرد: مدیریت شهری سبزوار از ابتدای امسال، خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده که به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر یکی از اولویت های شهرداری به شمار می رود.
وی با تاکید بر اینکه رضایت شهروندان جزو مهمترین اولویت های شهرداری است، گفت: یقیناً بدون همراهی و مشارکت شهروندان هیچ پروژه ای قابل اجرا نخواهد بود و نمی توان شاهد اجرای صحیح و کامل پروژه ها بود.
شهردار سبزوار گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با مشارکت خوب شهروندان در بحث جدول گذاری مشارکتی ۴۰ مورد کوچه به طول دو هزار و ۶۰۰ متر مربع انجام شده است.

سرخط اخبار