علی لاریجانی از لیست انتخاباتی قم حذف شد

مثلث آنلاین جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷
نماینده مردم قم در مجلس گفت: لیست اصولگرایان قم برای انتخابات مجلس یازدهم با امیرآبادی، ذوالنوری و زاکانی بسته شد و شورای اصولگرایان قم در تهیه این لیست رزومه ای از علی لاریجانی نخواست و البته وی نیز رزومه ای ارائه نکرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، در تشریح جزئیات مربوط به لیست سه نفره اصولگرایان در قم برای انتخابات مجلس یازدهم، گفت: شورای هماهنگی اصولگرایان قم که از احزاب و گروه ها و تشکل های اصولگرا ۲۶ نفر عضو دارد، کارنامه عملکرد بنده و آقای ذوالنور را مورد بررسی قرار دادند و به ما دو نفر به عنوان کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم در قم در لیست اصولگرایان رای دادند.
وی افزود: برای نفر سوم هم اعلام کردند که هر یک از اصولگرایان می خواهد در قم کاندیدا شود، رزومه اش را بیاورد، ۱۲ نفر رزومه خود را به شورای هماهنگی اصولگرایان قم ارائه کردند که هر یک از این ۱۲ نفر جداگانه برای مصاحبه دعوت شدند و بعد از انجام مصاحبه ها و رای گیری ۴ نفر انتخاب شدند. البته لازم به ذکر است که از این ۱۲ نفر قبل از رای گیری دو نفر اعلام انصراف کردند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنا بر این شد که ۴ نفری که بیشترین رای را از بین ۱۰ نفر آوردند در مرحله آخر مورد ارزیابی و رسیدگی قرار گیرند که این ۴ نفر عبارت بودند از؛ علیرضا زاکانی، روانبخش، محسن موحدی و آقامیری.
امیرآبادی خاطرنشان کرد: از بین ۴ نفر راه یافته به مرحله آخر بنا شد تا طبق فرمایشات امام(ره) و رهبری کسی که خصوصیات یک نماینده انقلابی را دارد، انتخاب شود و یک کمیته ۷ نفره برای تعیین این شاخص ها مشخص شد و ۱۷ شاخص را برای این منظور مشخص شد. این شاخص ها در شورای اصولگرایان استان قم به رای گذاشته و فرم های این شاخص ها بین ۲۶ نفر عضو شورا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار