لزوم فعالیت رسانه های دانشگاه آزاد در راستای اهداف انقلابی

خبرگزاری آنا دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باید نقش خود را متناسب با نیازها، اهداف و مأموریت های بلندی که برای دانشگاه ترسیم شده، ایفا کنیم.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، بهروز طهماسب کاظمی در مراسم معارفه سرپرست مرکز نشر علمی و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی که بعد از ظهر امروز در ساختمان رسانه های دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد با بیان اینکه مرکز نشر اقدامی بسیار عالی در حوزه های مختلف انجام داده است، اظهار کرد: مرکز نشر علمی و رسانه دانشگاه آزاد اسلامی نیازمند انسجام سازمانی و شبکه ای است و مهمترین ویژگی همین ارتباط است.
وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یک جریان است که وجهه هویتی اجتماعی دارد و مرکز نشر علمی و رسانه ها مهم ترین نقش را در حوزه اجتماعی ایفا می کند. با نشر علمی گام مهمی در حوزه انتشار مباحثات و اکتشافات علمی برداشته می شود.
رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مدیریت رسانه ها، دستاوردهای دانشگاه با وجود همدلی که به دست آمده و بسیار خوب و ارزنده است. سازمان رسانه باید در حوزه چندوجهی فعال باشد اما این مسئله در رسانه های ما ضعف دارد.
طهماسب کاظمی توسعه صلاحیت حرفه ای کارکنان رسانه ای را ضروری دانست و گفت: باید نقش خود را متناسب با نیازها و اهداف و مأموریت های بلندی که برای دانشگاه ترسیم شده، ایفا کنیم. 
وی با تقدیر از مجموعه مرکز رسانه و نشر علمی عنوان کرد: با تحلیل محتوای اولیه، خبرها و فعالیت های پیش رفته ماجرای سیل تبدیل به یک تراژدی ملی نشد که با هوشمندی رسانه ها این اتفاق نیفتاد و به اطلاع رسانی دقیق و شفاف کمک شد.
رئیس مرکز حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هدف از مجموعه مرکز نشر علمی و رسانه دانشگاه این است که کمک کنیم تا تحول انقلابی به بهترین شکل انجام گیرد، گفت: امیدواریم با حضور توانگر ...