باشگاه نفت مسجدسلیمان در بیانه ای از باشگاه ماشین سازی خواست به فکر عذرخواهی از مردم و هواداران خونگرم تبریزی و مسجدسلیمانی باشند.
به گزارش ایلنا از خوزستان، در بیانیه باشگاه نفت مسجدسلیمان آمده است:
باشگاه ماشین سازی تبریز در اظهارات جدید خود عنوان کرده است، فهرستی از صدا و سیما جهت پوشش بازی تیم های ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان دریافت نشده بود تا عوامل این سازمان بتوانند وارد مجموعه بنیان دیزل شوند؛ اما اظهارات مدیر رسانه ای باشگاه ماشین سازی در حالی است که سهیل مهدی عنوان کرده است، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی روز گذشته به صورت شفاهی به من اعلام کرد که باتوجه به اینکه بازی در ورزشگاه خانگی خودمان است، تشخیص دادیم صدا و سیما حضور پیدا نکند و حتی وی عنوان کرد که در این زمینه نیز تذکرات لازم را به باشگاه ماشین سازی دادیم و گفتیم این تصمیم شما تخلف محض خواهد بود و اگر این کار انجام شود، موضوع به ارکان قضایی ارجاع داده می شود، حتی قرار شد به همین دلیل مکان بازی را به ورزشگاه یادگار امام (ره) انتقال دهیم که با توجه به قول مسئولان این باشگاه، مقرر شد بازی در همان ورزشگاه سردار سلیمانی برگزار شود.
حال این گونه اظهارات از سوی باشگاه ماشین سازی جای سوال و بسی تعجب است و آیا بیانیه این باشگاه فرافکنی است؟ بهتر است باشگاه تبریزی، به فکر عذرخواهی از مردم و هواداران خونگرم تبریزی و مسجدسلیمانی و دلجویی از آن ها باشند.
زنوزی مالک محترم باشگاه ماشین سازی تبریز و تراکتور لطفا با تصمیم های شخصی خود به فوتبال ایران ضربه نزنید. شما هم مثل یک شخص عادی و از ۸۰ میلیون نفری هستید که در ایران زندگی می کند و هیچ گونه برتری نسبت به فرد دیگری از ...

سرخط اخبار