رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی گفت: امروزه تصور مردم در خرید لوازم خانگی خارجی است، اما این تفکر باید تغییر کرده و به سمت تولیدات داخل حرکت کند.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا ، حبیب الله انصاری رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران در افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی که در نمایشگاه بین المللی برگزار شد، گفت: نگاه ما و دنیا نسبت به نمایشگاه فراتر رفته است و امروزه در دنیا نمایشگاه ها به سمت صنعتی شدن حرکت می کنند.
او ادامه داد: نمایشگاه ها در توسعه صادرات اثربخشی مناسبی دارند امروزه نمایشگاه ها از جمله مهم ترین عوامل توسعه اقتصادی در کشور ها محسوب می شود.
انصاری اضافه کرد: خوشبختانه امروز صنعت در کشور ما به مرحله نوینی رسیده است و ما باید این توانمندی ها را بهتر از گذشته در نمایشگاه ها نمایان کنیم.
رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران افزود: نمایشگاه امسال در فضایی بیش از ۳۷ هزار مترمربع و در ۱۵ سالن برگزار می شود که طبق برآورد انجام شده حدود ۴۵۰ شرکت نیز در این نمایشگاه شرکت می کنند.
او تصریح کرد: در دوره نوزدهم نمایشگاه لوازم خانگی ۳۹۴ شرکت داخلی حضور دارند و یکی از توجهات آن ها در این نمایشگاه رونق تولید در راستای توسعه صادرات است.
انصاری با اشاره به افزایش میزان حضور تولیدکنندگان در دوره نوزدهم لوازم خانگی بیان کرد: این امر نشان دهنده افزایش ظرفیت تولید و آمادگی آن ها برای تولید محصولات با کیفیت در کشور است.
رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی ایران بیان کرد: امروزه تصور مردم در خرید لوازم خانگی خارجی است، اما این تفکر باید تغییر کرده و به سمت تولیدات داخل حرکت کند، این نمایشگاه در راستای حذف نگاه غلط از جامعه، با حضور محصولات کاملاً ایرانی و در راستای شعار رونق تولید برپا شده است.
انصاری ادامه داد: در کنار این نمایشگاه همایشی در نظر ...

سرخط اخبار