جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری از تهیه ۱۰۰۰ بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در این شهرستان در دهه ولایت و امامت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، روح الله صادقی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز با مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در استان با اشاره به اینکه با درایت مقام معظم رهبری مرحله نخست این رزمایش با حضور پرشور مردم، بسیجیان و خیران برگزار شد، اظهار کرد: در شهرستان ساری در مرحله نخست این رزمایش بیش از ۵۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
وی تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا در کشور ما باعث شد عده ای از مردم در زندگی روزمره به علت تعطیلی موقت بعضی شغل ها دچار مشکلاتی شوند.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری افزود: مقام معظم رهبری موضوع کمک مؤمنانه را بیان کردند و این موضوع باعث شد تا شور و شعفی در کشور و به طبع آن در شهرستان ساری ایجاد شود.
صادقی ادامه داد: در مرحله اول با درخشش مردم و با محوریت ائمه جمعه، سپاه و کمک های مردمی همچنین موکب ها، خیران، کمک های مؤمنانه با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی، پایگاه های بسیج و گروه های خودجوش خیران بین افراد نیازمند جامعه توزیع شد.
وی از تأسیس قرارگاه حضرت امام حسن مجتبی(ع) در شهرستان ساری خبر داد و بیان کرد: این قرارگاه در سطح ناحیه سپاه نیز فعال شده است.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساری با اعلام اینکه مرحله دوم رزمایش در سه نوبت عید قربان تا عید غدیر، دهه اول ماه محرم و دهه پایانی ماه صفر اجرا می شود، عنوان کرد: روز عرفه ۱۸۱ کارت هدیه، دو هزار و ۴۴۵ بسته معیشتی، ۶۴۰ پرس غذای گرم و قرص نان، ۲۲۰ بسته لوازم التحریر، ۶۵ جفت کفش بین نیازمندان توزیع همچنین بیش از ۹ میلیون تومان برای اقساط و قبوض منازل نیازمندان ...

سرخط اخبار